Twin Peaks

Po dlouhých letech se nám vrátilo záhadné městečko Twink Peaks. Agent Cooper nám, stejně jako i další postavy, dost chyběl. Série už sice běží, jestli jste ji ale ještě nestihli, tak právě teď je odvysílaná půlka dílů, takže si je pusťte. David Lynch totiž chce, abyste si každou epizodu nechali v hlavě pořádně uležet, takže si na to vyčleňte dost času a hlavně žádný binge-watching!

Orange Is The New Black

Start: 9. 6.

Jak to dopadne s Dayou, Red, Alex a Crazy Eye? To se dozvíte v další řadě populárního seriálu OITNB. Jestli jste si také zamilovali humor s jakým hlavní hrdinky zvládají čas za mřížemi, pak se máte na co těšit. Ani pátá řada nebude o nic méně vtipná a zajímavá. I tentokrát se autoři snaží najít komické situace i v těch nejzávažnějších tématech. Jakým je například financování věznic a zacházení s trestanými.

Game of Thrones

Start: 16. 7.

Ne, také už se nemůžeme dočkat. Datum 16. července máme v kalendáři červeně vyznačeno už od loňského léta. Poslední série tohoto trháku by měla být extrémně nabitá a my už se nemůžeme dočkat. John Snow, Daenerys Targaryen a Sansa Stark a Arya Stark budou, nepřekvapivě, opět bojovat o trůny a tentokrát to bude něco. Máte ještě dva týdny na to si připomenout staré díly a osvěžit paměť (i my se v postavách a spletitých situacích občas trochu ztrácíme). Tak popcorn do ruky a jde se na to.

Suits

Start: 12. 7.

Jestli jste si zamilovali dva drzé a ostré právníky Harveyho a Michaela stejně jako my, pak už se také jistě nemůžete dočkat sedmé série, startuje 12. 7. a měla by mít 16 dílů. Těšíme se.

Carpool Karaoke

Start: 8. 8.

Z krátkého segmentu Late Late Show with James Corden se stala samostatná show a to je nejlepší zpráva za dlouhou dobu. Britský komik James Corden vrátil na americké obrazovky humor, který nám léta chyběl. Britsky ostrý a chytrý. Jeho hosté se u něj cítí dobře a to je na show vidět. Málokdo se dokáže zeptat tak rýpavě jako Corden a přitom tím nikoho nenaštvat. Jen tak dál! Carpool Karaoke bude k vidění na Apple TV a snad také na Youtube, jako dosud.

Gypsy

Start: 30. 6.

Kate Blanchet jako psycholožka, která poruší Sokratovu přísahu a začne si s pacienty. Tenhle seriál má potenciál stát se novým hitem a to nejen díky slavné herečce v hlavní roli. Desetidílné drama, které vás nenechá v klidu bude k dispozici na Netflixu už koncem června.