The End Of The F***ing World

Nový britský seriál rozhodně musíte vidět. V osmi epizodách budete sledovat cestu dvou teenagerů, kteří utíkají pryč od všeho, co je na jejich životech štve. Po cestě je potkají věci, po kterých ale opravdu netoužili. Originální příběh i postavy vás vtáhnou natolik, že celý seriál budete chtít zhlédnout za jeden večer.

Lovesick

Nové díly “love story”, která je místy vtipná a místy dost depresivní, jsou tady. Tři kamarádi se snaží najít své spřízněné duše a při tom naráží na spoustu klasických dilemat a potíží, vždyť to znáte. Třetí řada je zase o něco víc deep a na závěr se budete sami sebe ptát, jestli to, co nejvíc chcete, je pro vás opravdu nejlepší.

Dark

Temná a mystická detektivka z Německa vám pořádně zamotá hlavu. Jestli jste právě teď závislí na temných příbězích typu Top Of The Lake, Stranger Things nebo Pustina, Dark vás rozhodně nezklame.  Zpočátku se zdá, že se díváte na typickou temnou detektivku, postupem času se ale před vámi rozbaluje příběh plný záhad, nevysvětlitelných jevů a rodinných tajemství.

 Riverdale

Riverdale je teenagerovská komedie o náctiletých rebelech s problémy, které ve skutečnosti nikdo z nás nemusel řešit. Typická americká záležitost, řeknete si. Ještě než se ale rozhodnete příběhy z malého amerického městečka zavrhnout, musíme vás varovat. Tahle temná komediální série není vůbec k zahození. Skupinka netypických amerických teenagerů je to, co nám v televizi dlouho chybělo.