Začněte zase randit

Pokud máte děti, je naprosto nutné, abyste občas podnikli něco bez nich. Jeďte na výlet, udělejte si piknik, jděte do kina nebo na večeři. A chovejte se, jako by to bylo rande. Nebavte se o banalitách jako jsou nezaplacené účty a problémy vašich dětí ve škole. Říkejte si důležité věci, na které jindy nemáte čas. Mluvte o svých plánech, pocitech, obavách, smějte se spolu.

Dělejte ty věci co dřív

Tím myslíme třeba snídani do postele, uvařte si spolu večeři, kupujte si malé dárečky, dělejte romantická gesta. Pohlazení, polibek na tvář… Prostě všechno, co vám přijde už zbytečné.

Konec sexu u televize

Než jdete spát, určitě koukáte na filmy nebo na televizi. Nebo řešíte resty z práce, mailujete a smskujete. Tak dost! Všechny tyhle věci od teď do ložnice nepatří. Choďte spát společně a před spaním se pomilujte. V tichu a ve tmě.

Berte sex zase jako zábavu

Došli jste už tak daleko, že máte pravidlo jednou týdně/měsíčně? Tak s tím skončete a začněte sex brát jako něco, co vás baví, ne něco, co se dělat má nebo dokonce musí. Nakupte nějaké erotické hračky, svěřte se vzájemně se svými přáními a fantaziemi. Nikdo za vás dva do vztahu erotiku nevrátí, musíte to udělat vy!