Máme pro vás seznam jednoduchých aktivit, díky kterým zapomenete na to, že nesedíte v gourmet restauraci nad degustačním menu. Co nevalentýnského doporučujeme dělat? Pojďte 14. únor vyhlásit dnem, kdy budete dělat něco, co vás baví nebo co si prostě nemůžete moc často dovolit. A ať vás ani na vteřinu nenapadne myslet si, že byste možná neměli.

Filmový maraton

Ať už budete mít chuť na něco zamilovaného, klasiku nebo třeba na akční filmy, hlavně si k tomu nezapomeňte udělat velkou mísu popcornu a dát si váš oblíbený drink. Víno? Whisky? Cokoliv co si vaše srdce žádá, dopřejte mu.

Posilovna

Jděte si zacvičit, zaběhat nebo třeba do bazénu a do sauny. Je to lepší než sedět doma a mít špatné svědomí ze snědené čokolády. Nebo víte co, dejte si ji, až se z té posilovny vrátíte, a s kaloriemi budete zase na nule (no, ne tak úplně, ale skoro).

Večeře s kamarády

Jestli máte okolo sebe více lidí, kteří Valentýna neslaví, udělejte si společnou večeři. Chopte se role hostitele/hostitelky nebo navrhněte, že každý uvaří něco a společně to spořádejte. Lepší nálada zaručena.

Guilty pleasure 

Jste večer sami? Uvařte si klidně jenom pro sebe. Proč taky ne? Je nějaké jídlo, které milujete, ale nikdo jiný váš entuziasmus k danému pokrmu nesdílí, nebo si ho jen často odpíráte? Dejte si plech žemlovky, talíř těstovin se sýrem či velkou misku guacamole. A pak si přidejte.

Procházka

Utíkají všichni z práce dřív, aby stihli večeři nebo nějakou jinou valentýnskou akci? Jděte taky a vydejte se na procházku městem. Zajděte si na dort, na kávu nebo cokoliv jiného, pusťte si do sluchátek vaši oblíbenou hudbu, nasávejte atmosféru zimního města a prostě si ten pocit užijte.