První série čítající deset epizod se odehrává v New York City a nabízí krátké prezentace šesti talentovaných stylistů, kteří mezi sebou soutěží v různých úkolech, které vymýšlí porota včetně hosta, Whitney Port. Věřím, že si užijí spoustu legrace a zároveň chvilek adrenalinu, jelikož na splnění zadaných úkolů jim musí stačit pouhých deset minut.

A tak se snaží dávat dohromady outfity na první rande, seskupují kousky vhodné do práce, ale třeba taky na baseballový zápas a vždy musí použít do outfitu jednu věc, kterou Whitney předem vybere. Poté už začíná frmol, modelky nestíhají zkoušet věci, které jim stylisté podávají.

Střídají se materiály, volí se správné barvy, nezapomíná se na doplňky a všemu také v rychlosti dopomáhají zkušení kadeřníci a make-up artisté. Po časovém limitu předstoupí stylisté spolu se svými modelkami před tříčlennou odbornou porotu, kde musí zvolené kousky v outfitu obhájit. Porota je velice přísná a nebojí kritizovat. Po vzájemné poradě vynese verdikt, který posune vítěze daného úkolu blíž vysněnému cíli – tedy zkusit si styling přímo pro časopis Glamour a objevit se na jeho stránkách.

Pokud se tedy potřebujete při sobotě trochu odreagovat, pobavit či načerpat novou inspiraci, stačí navštívit oficiální stránky projektu.

Foto: Pinterest