Stylová letní domácnost podle F&F

/ Redakce

Populární britská značka F&F si pro nás přichystala nejen pestrou kolekci oděvů, ale také zajímavý sortiment bytových doplňků, který byste rozhodně neměli minout.

Kolekce bytových doplňků je během letošního léta rozdělena do čtyř specifických linií inspirovaných nejnovějšími trendy ze světa módy a designu – Marrakech, Grace, Retro a Basics. Každou z nich samozřejmě charakterizují určité prvky, odlišné materiály a barevná škála.

rt_FF_SS14_MoroccoCushions_2543

Linie Marrakech je odrazem orientální atmosféry, ruchu velkoměsta a luxusu. Právě duch Orientu napovídá přítomnosti spíše teplé barevné palety, zemitých odstínů odrážejících starodávnou architekturu a spletitých orientálních vzorů či výrazných textur, které se usídlily například na kuchyňském servisu, polštářích či měděných lucernách.

Linie Retro odráží život na venkově a v malých přímořských městečkách, je o volnosti a svobodě. Blankytně modrá jde v ruku v ruce se zelenou a popelavě šedou, dohromady navozující pocit čistých linií a svěžesti.

rt_FF_SS14_Retro_kitchen1_319_19

Grace je linie plná sofistikovanosti, inspirována půvabem monacké kněžny, po níž je pojmenována. Paleta je střídmější, najdete v ní odstíny krémové, béžové a šedé, jež jsou k vidění na fotorámečkách, přehozech i ložních soupravách.

A konečně kolekce Basics, která rozveselí každého morouse. Nabízí pestrobarevné skleničky, hrnečky, misky i příbory. V odstínech červené, fialové, modré i zelené ovšem také najdete stolní lampičky a svícínky, které společně rozzáří nejedno večerní posezení s přáteli.

F&F Home_SS13_150_valid to 010913

F&F si pro nás ale připravilo mnoho dalšího, okoukněte například barevné i střídmější letní stolování, které vás zachrání při přípravách pikniku, grilování na terase i nedělního obědu s rodinkou.

Nezapomnělo se ani na romantické duše, které s jistotou podlehnou kráse váz v jemných barvách, voňavým svíčkám, pohodlným polštářkům či rámečkům pro jedinečné fotografie.

Foto: Archiv firmy