Kolekce bytových doplňků je během letošního léta rozdělena do čtyř specifických linií inspirovaných nejnovějšími trendy ze světa módy a designu – Marrakech, Grace, Retro a Basics. Každou z nich samozřejmě charakterizují určité prvky, odlišné materiály a barevná škála.

rt_FF_SS14_MoroccoCushions_2543

Linie Marrakech je odrazem orientální atmosféry, ruchu velkoměsta a luxusu. Právě duch Orientu napovídá přítomnosti spíše teplé barevné palety, zemitých odstínů odrážejících starodávnou architekturu a spletitých orientálních vzorů či výrazných textur, které se usídlily například na kuchyňském servisu, polštářích či měděných lucernách.

Linie Retro odráží život na venkově a v malých přímořských městečkách, je o volnosti a svobodě. Blankytně modrá jde v ruku v ruce se zelenou a popelavě šedou, dohromady navozující pocit čistých linií a svěžesti.

rt_FF_SS14_Retro_kitchen1_319_19

Grace je linie plná sofistikovanosti, inspirována půvabem monacké kněžny, po níž je pojmenována. Paleta je střídmější, najdete v ní odstíny krémové, béžové a šedé, jež jsou k vidění na fotorámečkách, přehozech i ložních soupravách.

A konečně kolekce Basics, která rozveselí každého morouse. Nabízí pestrobarevné skleničky, hrnečky, misky i příbory. V odstínech červené, fialové, modré i zelené ovšem také najdete stolní lampičky a svícínky, které společně rozzáří nejedno večerní posezení s přáteli.

F&F Home_SS13_150_valid to 010913

F&F si pro nás ale připravilo mnoho dalšího, okoukněte například barevné i střídmější letní stolování, které vás zachrání při přípravách pikniku, grilování na terase i nedělního obědu s rodinkou.

Nezapomnělo se ani na romantické duše, které s jistotou podlehnou kráse váz v jemných barvách, voňavým svíčkám, pohodlným polštářkům či rámečkům pro jedinečné fotografie.

Foto: Archiv firmy