KITZBERGER SEBASTIAN sklenice na whisky Crystal, 3600czkPro elegány duší i tělem
Muž nemusí být uhlazeným kravaťákem, aby se mu líbily elegantní, propracované a kvalitní kousky, které navíc nemusejí stát celý majlant. Zkuste takového muže potěšit ultra tenkou peněženkou do které se vejde opravdu všechno, kosmetickým balíčkem n aúpravu vousů nebo designovými skleničkami na whiskey. A protože už dávno neplatí, že měkké dárky jsou otrava, co takhle přidat ještě stylové ponožky.

Helma Leather Vintage Havana, vel. L, 3999czkPro stylové kluky
Je jedno kolik jim je, duší jsou mladí a mají nenucený styl. Líbí se jim designové vychytávky a nechtějí se spokojit jen s náhražkou, raději si vždycky našetří na něco, co stojí za to. A tak by měly vypadat i dárky pro ně, není na nich důležitá cenovka, ale promyšlenost. Co takhle kožená helma na skútr, bezdrátové repráky nebo novinku Sunway.

Wacom Bamboo Spark, tablet sleeve, 4299czkNěco pro umělce
Nemusejí být opravdovými umělci nebo designéry, stačí, že umění milují a rádi se jím obklopují. Takové muže potěší originální kousky ale i praktické věci, které mají styl a jsou zároveň krásnými doplňky. Zkuste na ně vytasit designový nůž, hodinky nebo parádní elektronickou vychytávku.

Zdroj foto: Archiv