Dekadentní sen

Už jen skutečnost, že akci pořádá právě Iva, která patří mezi naše oblíbené lokální designérky, nám v podstatě zaručuje, že se plánuje událost, na které nemůžeme chybět. Ples nese název SOBJE, což je zároveň sesterská značka ODIVI. Těšte se na event zahalený tajemstvím a očekávejte dekadentní zábavu a velmi surreálnou atmosféru. Ideou netradičního plesu bylo vytvořit něco mezi berlínskou párty a vídeňským plesem.

Dress code: Alter ego

Nová scéna Národního divadla bude hostit ples už 14. dubna. Podmínkou je dodržení dress codu ve stylu creative black tie v barvách černé, bílé a stříbrné. A nezapomeňte na masku! Noc se totiž ponese v duchu osvobození vašeho alter ega, skrytí vašeho každodenního já a prožití noci podle vašeho vysněného ideálu nebo prostě kohokoliv, kým jste kdy toužili být. Žádné hranice nejsou. Tančit se bude jako ve snu, kde se mohou uskutečnit všechny vaše fantazie.

Celebrity list

Celý ples připravuje pečlivě vybraný tým z různých uměleckých oborů. Mezi ně patří tanečnice Kristína Martanovičová, herečka a houslistka Jenovéfa Boková, fotograf a kameraman Michal Budinský či producent a DJ NobodyListen. Na konceptu události se dále podíleli Make-Up artistka Kateřina Koki Mlejnková a Hairborn salon. Můžete se těšit i na pár vystoupení. Své alter ego předvede již zmíněná Jenovéfa Boková, hudebnice Sára Vondrášková alias NeverSol, Jakub NobodyListen Strach, Václav Rouček alias VR singer, či taneční performace Rrrr Show.

Gourmet & tenisky

Drinky jsou samozřejmostí, nezapomíná se však ani na jídlo v podobě food pop-upu. Pití obstará prémiový Jägermeister cocktail bar. S úderem druhé hodiny můžete svou společenskou obuv vyměnit za tenisky a pohodlně se protančit až do dalšího dne. Vstupenky na ples je možné zakoupit přes internetový portál GoOut.cz. FB event najdete tady, sledujte Instagram Sobje a Odivi a nezapomeňte na hashtag #plessobje.