Křupavé začátky

Tato lahodná cesta započala v roce, kdy si zakladatelé Pet Farm Family, Alie Lengyelová a Matej Toman, pořídili prvního chlupáče – whippetku Sušienku. Pro ni napekli první sušenky z farmářského masa, které se proslavily mezi kamarády a známými. To dalo vzniknout myšlence založit firmu – původně Sušienkovo, která se postupně rozrostla.

Zdroj: Pet Farm Family

O chlup lepší

Díky důrazu na kvalitu a inovace jsou v Pet Farm Family vždy o krok před konkurencí. Slova jako ekologie, udržitelnost nebo BIO byly v minulosti považovány za “kavárenské výmysly”. I přes to všechno se v roce 2017 stali prvními držiteli BIO certifikátu na výrobu krmiv v ČR.

Ekologie se vyplácí

Z dalších prvenství lze zmínit výrobu hmyzích granulí a pamlsků za co obdrželi nejvyšší ocenění Grand Prix na veletrhu chovatelských potřeb For Pets nebo to, že jako jediná továrna na krmivo v ČR běží čistě na zelenou energii.

Zdroj: Pet Farm Family

Luxus pro psy

Kromě jídla, majitelé mazlíčků hledající elegantní a nadčasové bytové doplňky zaručeně potěší široká nabídka pelechů a příslušenství od německých Cloud7, jenž do ČR a SR výhradně dováží. V nabídce jsou také ekologické hračky z rýžových slupek a přírodní kosmetika a doplňky stravy.

Na vlastní oči

Chcete také něco vyzkoušet? Navštivte web PFF.cz nebo Křupavé místo – řemeslnou továrnu na krmivo v Praze. V podnikové prodejně máte možnost koupit oblíbené dobroty a díky konceptu open kitchen se podívat jak výroba probíhá. Chlupáčům je vstup samozřejmě povolen.

Zdroj: Pet Farm Family