Neutrácejte za botox a vyzkoušejte tyto přírodní triky

/ Redakce

Říkáte si každé ráno před zrcadlem, že váš uspěchaný životní styl se nepěkně odráží na vaší pleti a proto přemýšlíte o botoxu? Zabrzděte! Co takhle vyzkoušet přírodní varianty, které vás nebudou prakticky nic stát?

Ledová voda

Po ránu zapomeňte na horkou vodu a naopak si pleť oplachujte alespoň 1 minutu úplně ledovou vodou. Pro zesílení efektu vemzměte na pomoc kostku ledu, kterou jemně kroužete po obličeji.

Jídelníček

V hlavní roli je opět vaše strava. Pokud toužíte po vyhlazené pleti, zařaďte do svého jídelníčku banány, špenát, česnek, avokádo, nebo ústřice. A nezapomínejte na pitný režim! Vypijte alespoň 2l čisté vody denně.

Kolagen

Kromě používání krémů s kolagenem si naordinujte kolagen i vnitřně jako doplněk stravy. Za pár týdnů uvidíte, jak je vaše pleť vyhlazená a bez vrásek. O dalších výhodách nutrikosmetiky si přečtěte tady https://www.iconiq.cz/co-vsechno-dnes-dokaze-nutrikosmetika/

Domácí anti-aging maska

Dopřejte si domácí masku, která dokáže vaši pleť vypnout a vyhladit vrásky. Opatrně rozpusťte 1 polévkovou lžíci kukuřičného škrobu v polovině sklenice vody. Přidejte 100 ml vroucí vody a vařte na mírném ohni, dokud směs nezhoustne. Nechte mírně vychladnout a pak přidejte zakysanou smetanu a čerstvou mrkvovou šťávu a dobře promíchejte. Vyčistěte si důkladně tvář a aplikujte na ní tuto přírodní botoxovou směs. V klidu si lehněte a nechte směs působit zhruba 25-30 minut. Po uplynutí doby důkladně opláchněte teplou vodou a aplikujte na tvář váš výživný krém.