Již dnes sfoukne rovných čtyřicet svíček na svém narozeninovém dortu maminka, zpěvačka a módní návrhářka v jednom – Victoria Beckham. Žena na první pohled nepřístupná, nazlobená a přísná na všechny fotografy i lidi kolem ní pracující si během svého dosavadního života prošla mnoha změnami.

Proměny nezaznamenal pouze směr jejího podnikání, ale také její vizáž. Z modelky a poblázněné členky hudební skupiny Spice Girls, která před několika lety ovládla snad všechny světové hitparády, se stala dospělá dáma, manželka známého fotbalisty, maminka a najednou také úspěšná módní návrhářka.

17b65a28a5eca7211da103e076ac992c

Její svět se naprosto změnil, koncertní pódia vyměnila za klidné kavárny, kam chodí na kafe s Karlem Lagerfeldem či Robertem Cavalli. Objevila se na dvou obálkách britského Vogue a účinkovala v módní kampani Marca Jacobse i značky Emporio Armani. Mikrofon v ruce vystřídaly nůžky, jehelníčky a krejčovský metr, její šaty s dávkou minimalismu si oblíbily ženy po celém světě.

cfdc71c9d2b972246a00b7885c66f4fb

Pryč jsou také extravagantní modely, krátké blond vlasy i extrémní štíhlost. Její styl se za ta léta ustálil, prošla si dobou klobouků i černých slunečných brýlí a nyní vsází na dlouhé tmavé kadeře, lehký úsměv i elegantní černobílé modely, ve kterých působí stylově a přiměřeně svému věku. I když, kdo by nechtěl vypadat ve třiceti tak mladistvě jako Victoria ve čtyřiceti? Nehlaste se všichni…

David and Victoria Beckham with Their Daughter Harper Arrive at Balthazar

A tím její jízda zdaleka nekončí, chystá otevření nových kanceláří v New Yorku a také svého londýnského obchodu, určitě bude alespoň po očku dohlížet na návrhy svého manžela Davida.

Dnešek ovšem bude patřit jenom jí a oslavě, která by se měla odehrávat ve formě skromné večeře v úzkém rodinném kruhu a s několika nejbližšími přáteli, jako jsou Eva Longoria či její kadeřník Ken Paves. Přejeme Victorii vše nejlepší a minimálně další čtyřicítku!

Foto: Pinterest, Profimedia.cz