Aktuálně můžeme tuto herečku obdivovat ve velkofilmu Bídnici, který má za sebou i premiéru v českých kinech. Anna se nejdříve představila Americe, a to v roce 1999 v seriálu “Get Real”. Ve světě si získala popularitu díky filmu “Deník princezny”, na který navazovalo i další pokračování s názvem “Deník princezny: královské povinnosti”.

Do módní branže vstoupila po boku slavnější kolegyně Meryl Streep ve filmu “Ďábel nosí Prada”. Od tohoto filmu začala být stíhána fotografy a na červeném koberci nikdy nezůstala bez kritiky módní znalců. Stala se i múzou módních návrhářů pro svou křehkost a vytříbený vkus. Božský Valentino ji bezmezně obdivuje a považuje za skutečnou krásku. Na oplátku Anne velice ráda nosí jeho modely a účastní se událostí s tímto návrhářem úzce spojenými.

Kromě dokonalých outfitů nás Anne vždy překvapí i originálním účesem. Za svou kariéru styl několikrát změnila a vždy velice radikálně. Dlouhé lokny vyměnila za super krátký chlapecký sestřih, poté se vrátila k mikádu a nyní opět zvolila krátký sestřih na temeni hlavy a vpředu delší ofinu. Tento účes ji velice sluší a výrazně jí prospěl. Anne měla i tendenci ke světlejšímu odstínu vlasů, který však záhy zavrhla a vrátila se k tmavě čokoládové, která jí jednoduše sluší nejvíce.

Anne Hathaway je důkazem toho, že na účesu záleží úplně stejně jako na výběru oblečení, jelikož i ten dotváří osobitý styl.

 

Foto: profimedia.cz; shutterstock.com