Celý svět sleduje každý krok jednotlivých celebrit a to nejen po červeném koberci. Každá z nich se snaží okolí zaujmout především svým outfitem. I zde v Cannes si hned několik světových značek udělalo svou základnu, šatnu, která je celebritám otevřena 24 hodin denně. Šatnu plnou nádherných modelů tu má na své lodi Roberto Cavalli, terý sám konečně dorazil do Cannes, aby byl svým celebritám osobně k dispozici. Není tedy divu, že jeho modely vidíme na každém kroku. Do jeho péče se svěřila i česká topmodelka Karolina Kurkova, která se objevila hned ve dvou Cavalliho outfitech a nutné podotknout, že vkusnost a noblesa se jí nedají upřít. Další z řad modelek, která podlehla kouzlu Roberta Cavalliho je Cara Delevingne, která rovněž zvolila na party dlouhé tylové kalhoty a černé sako zdobené na ramenou. Zaznamenali jsme ještě jeden nádherný kostýmek s extra dlouhými kalhoty Roberto Cavalli a to na zpěvačce, muzikantce Solange Knowles.

Dalším módním domem, který se snaží zazářit v tomto překrásném městě je Dior. Šaty této značky nemohly chybět na její ambasadorce francouzské ikoně filmového plátna Marion Cottilard. I představitelka hlavní role ve filmu Velký Gatsby Carey Mulligan sáhla po dlouhé a velmi jednoduše střižené róbě Dior a byla v ní něžná, že ani již zadaný herec Justin Timberlake z ní nemohl spustit zrak. Nicole Kidman v šatech Dior doslova rozkvetla a červený koberec zcela pohltila.

Třetí značkou v pořadí se stala italská ikona Prada, jejíž síla je vidět i na finančních trzích, kde zaznamenala 63% nárůst. I v Cannes je téměř ve stejné procentuální hodnotě viděna na účastnících se celebritách. Šatům Prada neodolala například Mia Wasikowska, Mila Jovovich, Audrey Tautou, Bérénice Bejo, Gemma Arterton nebo Gina McKee.

A který módní dům vyhrává u vás?

Foto: Facebook.com; Archiv firem; WWD