Cannes nebylo letos pouze o červeném koberci, spousta legrace, zajímavých momentů a relaxování po náročných večírcích se odehrávalo i mimo něj. Díky všudypřítomným fotografům si lze tyto dny dobře zrekapitulovat. A že jich bylo.

Cannes 2014: Photocall Gewinner

Zpočátku se zaměřili především na doprovodné večírky, během nichž zářil nestárnoucí Antonio Banderas, který nepohrdl společností mladinké Cary Delevingne, či estonská modelka Karmen Pedaru. Objektivu neunikla ani americká režisérka, herečka a producentka Sofia Coppola oblečená do jednoduchých modrých šatů zdobených flitry.

Celebs At Cannes Film Festival

O tom, že relaxovat je potřeba, nás hned několikrát přesvědčil italský módní návrhář Roberto Cavalli. Opalování se svojí rodinou vystřídal v dalším dni aktivnější projížďkou na segwayi, během které jej doprovázelo nejen bolavé koleno, ale také vlastní pes.

67th Cannes Film FestivalCannes(France)Sighting Roberto cavalli and Sandra Bergman

Pobytu na sluníčku se nebránilo ani Eva Herzigová zahalená do nenápadného černého outfitu včetně zdobených slunečních brýlí. A víte, kdo na to všechno zpovzdálí dohlížel? Nemohl to být nikdo jiný než Marion Cotillard, s blaženým úsměvem a těmi nejzdobenějšími šaty, které jsme za celou dobu trvání festivalu spatřili.

67EME FESTIVAL DE CANNES - PHOTOCALL 'DEUX JOURS, UNE NUIT'

Foto: Profimedia.cz