Tato mladinká 21letá modelka sesadila z trůnu svou krajanku Kate Moss a stala se vyhledávanou tváří reklamních kampaní, manekýnkou na předváděcích molech i kráskou, která vás má oslnit snad ze všech titulních stran předních módních časopisů. Na každé profesionální fotce vás Cara uhrane svým hlubokým pohledem, ostrými rysy a mimořádně velkým úsměvem. Jejím očím nelze uniknout a její přirozenosti už vůbec ne.

Na druhou stranu, když paparazzi zachytí tuto krásku nepřipravenou, málokdo uvěří, že je to momentálně nejžádanější modelka světa. Cara se zkrátka změní v obyčejnou mladou dívku, která má ráda spíše rockovou módu, tmavé barvy, minimální líčení a vlasy ledabyle upravené.

Cara je zkrátka mladá holka, která si ještě ráda užívá volnosti, mládí a absolutní stylingové neutrality, která ji velí nosit to, v čem se sama cítí nejlépe. Proto ji na ulicích zastihneme nejčastěji v džínách, kožené bundě, vytahaných bavlněných tričkách a čepici. Na červeném koberci však vždy září v robách těch největších světových návrhářů.

Snad právě proto se stala múzou a tolik vyhledávanou topmodelkou. Právě pro její schopnost být krásnou i ošklivou zároveň. Její přirozenost, nenafoukanost a chování adekvátní jejímu věku jsou její silné stránky, které u jiných modelek naprosto postrádáme. Cara dává ženám jasný důkaz o tom, že žena může mít několik tváří, a že každá může být ve finále krásná.

Ale Cara bude vždy jen jedna jediná.

Foto: Profimedia.cz