Cara Delevingne je momentálně k nezastavení. Vyzkoušela si pozici herečky ve filmu, spolupracovala s Mulberry a nafotila dvě obálky pro Vogue. Nyní ovšem vykřikla do světa prostřednictvím sociální sítě Instagram svůj další krok kupředu.

Po několika hodinách spekulací oznámila jedenadvacetiletá modelka svoji vůbec první spolupráci se značkou na kolekci. Konkrétně se dohodla s DKNY na vytvoření limitované kolekce čítající patnáct unisex kousků.

51c8274640c4f3a163b009468e765fe3

„Nemohu uvěřit tomu, že mé nápady, co nosím tak dlouho v hlavě, budou zhmotněny v mé vlastní kolekci. Budou to návrhy s mým vlastním jménem a ve spolupráci s ikonickou módní značkou DKNY“, sdělila Cara pro server Women´s Wear Daily.

Kolekce založená především na jejím uvolněném nestrojeném stylu má obsahovat volná trička a kratší topy, ale těšit se můžeme i na sportovní soupravu, koženou bundičku či roztomilé čepice.

Celý projekt je o to zajímavější, že do něj Cara prostřednictvím Instagramu zapojila i své největší fanoušky, několik náhodně vybraných se v New Yorku účastní focení kolekce přímo po boku samotné Cary.

bfe899914ede81da58a4f32aa22a869f

Na jednotlivé kousky budou nadšenci netrpělivě čekat zhruba do konce října a začátku listopadu, kdy se objeví na pultech obchodů i online. Ceny budou startovat na 70 amerických dolarech.

Foto: Pinterest