Šípková Růženka v tak trochu jiném podání už si našla místo i v českých kinech, a vy ji tak můžete vídat pod titulem Zloba: Královna černé magie (v originále Maleficent). O příběhu jako takovém, jsme si již povídali na začátku června, ale dopady, které film zanechal na módní svět teprve přicházejí.

O opravdovou senzaci se totiž postarala spolupráce, kterou má na svědomí Christian Louboutin a Angelina Jolie, hlavní tvář filmu. Ti už v říjnu tohoto roku uvedou na trh výsledek několikatýdenní práce v podobě limitované kolekce obuvi s názvem „The Malangeli“.

41fb8c8394c9b036c8affeb2a2b6d41f

„Je úžasné pracovat s někým, kdo má tak silný vjem estetična a silný charakter. Poznat Angelinu díky této zábavné spolupráci bylo jedním z mých největších potěšení vůbec“, potvrdil Christian.

Už teď víme, že se bude jednat o opravdový designérský skvost ve dvou barevných provedeních (černá a červená kůže), zdobený transparentními bočními částmi a pokrouceným podpatkem vyjadřující charakter hlavní postavy.

Na své si přijdou všichni fanoušci netradičních tvarů obuvi, jejíž tmavé odstíny vyjadřující další vlastnosti mocné královny. Ti pozornější si ale zmiňovaného kousku mohli všimnout na hereččiných nohou již během světové premiéry filmu, která se konala na jaře.

jolie

Pokud tedy toužíte po tomto ojedinělém kousku, díky kterému poputuje nemalá částka na konto SOS Dětských vesniček (každá sebestrašidelnější pohádka přece musí mít dobrý konec, nemyslíte?), lze jej již předobjednat v buticích Christian Louboutin v New Yorku, LA, Londýně, Hong Kongu nebo Paříži. Ještě před tím než 20. října spatří světlo světa oficiálně a zahalí jej do černých mraků a tajemna.

Louboutin

Foto: Pinterest