Šokující kauza v podobě neoprávněného používání názvu Prague Fashion Week máme za sebou a jaké bude mít následky, se necháme překvapit. Minulý týden přinesl i jiná šokující překvapení, které nemůžeme nechat bez povšimnutí. Newyorský týden módy zažil šokující ostře růžovou módní přehlídku s osobním vystoupením návrhářky Betsey Johnson, která přímo na mole předvedla své gymnastické umění. Modelky, které všechny oblékly růžovou paruku a pánské spodní prádlo, řádily jako smyslu zbavené. Celkový módní výkon nás příliš nenadchl, ale pojetí prezentace rozhodně ano.

Betsey Johnson

Betsey Johnson

Dalším důkazem, že zázraky se dějí a bulvár ostře lže, je skutečný a upřímný úsměv ledové královny Anny Wintour. A kdo že ji to tak rozesmál? Malá ikona módního nebe Harper Seven Beckham, která svou matku Victorii doprovází na módní přehlídky již od svého narození. I to je dosti šokující. Jako matka s tím zásadně nesouhlasím, ale že je v první řadě nepřehlédnutelná a sladká, musím uznat.

Anna Wintour a Harper Seven Beckham

Anna Wintour a Harper Seven Beckham

Marně přemýšlím, jestli v šuplíku mé maminky, která již dovršila věku babičky, najdu její tzv. spoďáry nebo módním jazykem řečeno kalhotky s vysokým pasem. Módní trendy na podzim je vrátily na své výsluní a slavné celebrity nám to jen dokazují. Eva Herzigová se v nich objevila na titulní straně italského vydání časopisu GQ a zpěvačka Miley Cyrus v nich rovnou zazpívala na pódiu před svým publikem. Takže jděte pátrat a oprašte starou a tolik zesměšňovanou nutno součást našeho oblečení.

Eva Herzigová

Eva Herzigová

New York nabídl i další šokující momenty. Jedním z nich byla i přehlídka, na které zazářila modelka Devyn Abdullah. Její dlouhé nohy nebraly konce a není pochyb, že tato dáma patří mezi nejvyšší modelky světa.

Devyn Abdullah

Devyn Abdullah

Příjemně nás šokovala i vévodkyně Kate, která se poprvé od porodu dědice trůnu objevila zpět na veřejnosti. A rovnou si to nakráčela na červený koberec, kde po boku svého muže ukázala, jak ve skvělé formě opět je. Oblékla si třpytivé šaty britské návrhářky Jenny Packham a na nohy nazula “princeznovské střevíčky” Jimmy Choo. Je vidět, že s péčí o svého syna to bere vážně a nenechává vše jen v rukách chův a své matky. Věřte, že běhání kolem novorozence, které i když je královské, tak pláče často a urputně stejně jako ty naše malá dítka.

Vévodkyně Kate

Vévodkyně Kate

Šokovala nás i zpěvačka, herečka a múza Vanessa Paradis. Nedokážu říci, zda šok z jejího velmi atypického výstřihu byl pozitivní či negativní. Nelze ho přehlédnout, což je asi pozitivní. Na druhou stranu působí velmi tvrdě a vůbec ne žensky. U této křehké krásky je to jednoduše řečeno šokující:-)).

Vanessa Paradis

Vanessa Paradis

Na závěr prostě nelze odolat šokujícímu outfitu amerického basketbalisty Imana Shumperta. Premiéru filmu s názvem Don Jon skutečně výjimečně okořenil extravagantním outfitem, který zcela zabil noblesu červeného koberce. Zkrátka každý se touží nějak lišit a to jakkoli. Jemu se to tedy opravdu povedlo. Vy to ale raději nezkoušejte!:-)

Iman Shumpert

Iman Shumpert

Foto: Profimedia.cz