Kariéra Joann van den Herik, která je dcerou bratra Yolandy Hadid, se rozrojela teprve nedávno, když tato osmnáctiletá blondýnka podepsala smlouvu s modelingovou agenturou 12+ UK Model Management.

I tak už má na Instagramu přes 30 tisíc fanoušků, které se snaží podporovat svými vlastními příběhy o bývalých nejistotách ze svého těla a vzhledu. Mimo fotografií a krátkých videí má Joann i svůj youtubový kanál, kde mluví o módě, kráse a zdraví.

Nejvíce se ovšem zaměřuje především na své tělo, nebo spíš na to, jak být spokojená se svým tělem a přimět k podobnému přístupu i ostatní ženy. V jednom svém příspěvku, kde je vyfocená ležící na posteli, píše: “Když jsem byla mladší, byla jsem vždycky nadšená, když přišla zima, protože jsem mohla zakrýt celé své tělo. Nesnášela jsem léto, protože jsem musela nosit šortky, jinak bych se uvařila k smrti. Myslela jsem si, že mám tlusté nohy a styděla se při pomyšlení, co si o mne lidé budou myslet. Je to na hlavu postavené. Člověk by přeci měl nosit to, v čem se cítí dobře a neohlížet se na ostatní.

Na Instagramu také nešetří fotkami z rodinných oslav, například se svými, zatím slavnějšími, sestřenicemi.

Ve světě módy zatím moc známá není, ale právě díky příspěvkům, které sdílí, se o ní mluví jako o další Ashley Graham.