Kdy jindy než v létě vám v paměti naskočí vzpomínka na tolik oblíbený seriál Pobřežní hlídka. Hlavní hrdinové v proklatě dobré kondici, s plnými dekolty a zářícími úsměvy lákají ke sledování dalších a dalších dílů tolik oblíbeného seriálu. Vzpomenete si na Davida Hasselhoffa v jedné z hlavních rolí? A víte, že jeho herecká kariéra začala již v roce 1973 rolí v seriále Mladí a neklidní?

David Hasselhoff

David Hasselhoff

Pobřežní hlídka měla rovněž ženskou legendární roli, na kterou pánové ani dámy určitě nezapomněli. Blonďatá kráska s bujným poprsím utkvěla v paměti mnohým, pamatujete si, jak Pamela Anderson vypadala v roce 1989 při natáčení tohoto seriálu a jak vypadá dnes?

Pamela Anderson

Z novodobějších seriálových hvězd nevynecháme sladkou Hannah Montanu, jejíž představitelka si již také stihla projít řádnou změnou. Z hvězdičky usmívajících se z plakátů v dětských pokojících se vyklubala provokatérka, která rozhodně už žádnou sladkou holčičkou není.

Miley Cyrus

Jeden mladý milionář rovněž obletěl svět. Sám doma a bohatý jistě patří i do vašeho filmového repertoáru. Macaulay Culkin díky filmovému pokračování přišel o dětství, avšak celý svět si ho rychle zapamatoval.

Macaulay Culkin

Z MaryKate a Ashley Olsen jsou dnes již úspěšné podnikatelky, módní ikony a uznávané návrhářky. Když se začaly objevovat na televizních obrazovkách, nebylo jim ani deset let. Dnes jsou téměř k nepoznání.

Mary-Kate a Ashley Olsen

Mary-Kate a Ashley Olsen

Ve snímku Táta v sukni byl hlavním aktérem především Robin Williams, avšak menší roli si vedle něj zahrála filmová dcera Mara Wilson. Vybavíte si roztomilou pětiletou holčičku, která uměla doslova skvostné psí oči? Podívejte, jaká se z ní stala dáma.

Mara Wilson

Foto: Profimedia.cz