Na jaře letošního roku na sebe Cara upoutala platinovou blond barvou a výrazně zkrácenými vlasy ve stylu bob. O několik málo měsíců později vlasy zkrátila ještě o něco více a jako opravdová femme fatale v rozcuchaném pixie střihu zazářila v kampani Armani Exchange.

Dnes jsou však tyto Cařiny vlasové proměny dávno zapomenuty! Anglická Rebelka aktuálně totiž nosí vlasy úplně nakrátko, což vzbudilo v módních kuloárech patřičný rozruch. Nutno ale dodat, že jejím velkým očím a hustému obočí krátký ježek opravdu svědčí! Cara se také nedávno vyjádřila pro časopis Glamour, že jí radikální proměny nečiní žádný problém, což se však nedá říci o jejích agentech, kteří jí úpravu holícím strojkem vehementně rozmlouvali.

Připomeňme, že čtyřiadvacetiletá modelka má za sebou grandiózní kampaně pro Burberry, na nichž zazářila například po boku Kate Moss či Eddieho Redmayna, Fendi, DKNY, ale třeba i britský řetězec Topshop. Své jméno spojila i se značkou Mulberry, pro níž dokonce v roce 2014 několik kabelek sama navrhla. Ve všech těchto kampaních byla rozpoznatelná i díky husté kštici v bronde odstínu, který je dokonalou fúzí blond a hnědých vlasů.

Budoucnost a Cara však v tuto chvílí fandí spíše platinové. Krátkého ježka nyní modelka variovala o asymetrickou delší stranu s prolamovanými mokrými vlnami ve stylu 20. let 20. století. Z jedné strany tedy styling připomínal punkovou éru, ze strany druhé pak hladkou retro eleganci. Na premiéře Bessonova filmu mohli mít návštěvníci akce chvílemi pocit, že se pokaždé setkávají s jinou ženou.

Pozornost na sebe Cara upoutala i futuristickým modelem, který ladil k vesmírné tematice promítaného filmu. Průhledné šaty z netradiční plastické látky připomínající stříbrné lamely od nizozemské návrhářky Iris van Herpen nenechaly příliš prostoru pro představivost. Kosmický vzhled umocnila stříbrnými jehlami Jimmy Choo a šperky značky Repossi.

A která tvář Cary se líbí nejvíce vám?

Jako dlouhovlásku si můžete supermodelku připomenout ve zmiňovaném snímku Valerian a město tisíce planet, který právě běží i v našich kinech!