Elena vyrůstala na Sibiři v chudé rodině, která dovážela zboží z Číny a prodávala ho na místním trhu. V šestnácti letech byla zatčena za prodej drog v nočním klubu, načež potkala svého prince na bílém koni. Alexander Lebeděv, mediální magnát, bývalý agent KGB a politik ji zachránil od osmiletého vězení. „Byl to můj anděl,“ svěřila se vděčná Elena, která v té době nafotila nahé fotky pro Playboy.

„Když mi bylo devět, každá dívka chtěla být princeznou. Já jsem si ale uvědomila, že je důležité mít osobnost. V opačném případě se ztratíte v davu.“  Elena od začátku věděla, jak moc chtějí lidé ukázat, že jsou bohatí, o to víc se chtěla odlišit. Když ji vzal poprvé Alexander do New Yorku, pobídl jí k nákupům. Elena však byla natolik ohromena, že se nemohla pro žádné oblečení rozhodnout.

Elena6

Slávu a úspěch ji však nepřinesl její movitý a mocný manžel. Byl to její jedinečný styl, díky kterému upoutala tolik pozornosti, že jí nepřetržitě sledují dychtivý paparazzi. Miluje kožešiny a doplňky hlavy od kloboučků až po mašle do vlasů. Stejně tak nedá dopustit na peří, které čas od času zvýrazní její outfit. Její velkou vášní jsou i nádherné boty. Lodičky vždy precizně sladěné s kabelkou či šaty, vysoké kozačky i pracovní obuv. Hraje si s materiály, tvary i barvami.

Paris Fashion Week - Street Style

Elena s manželem převážně pobývají v Londýně, a tak mezi její oblíbené návrháře patří právě Angličané jako Christopher Kane či Gareth Pugh. Umí se však obléknout i do konfekce módního řetězceH&M. Tato talentovaná mladá žena chápe smysl módy a nebojí se této vysoké hry. Známější jména, která  rovněž s velkou libostí obléká, jsou například Louis Vuitton, Stella McCartney, Giambattista Valli či Mary Katrantzou.

Elena10

Elena patří mezi „Ruskou mafii“, jak skupinu krásek nejenom módní nadšenci přezdívají, a která si pomalu buduje silnou pozici v módním světě. Mezi její přítelkyně patří módní redaktorka Miroslava Duma, Natasha Goldeberg a návrhářky Ulyana Sergeenko a Vika Gazinskaya.

Elena3

Ohromující styl, vlastní dokonalý styling, barevné doplňky, úchvatné kombinace. Šestadvacetiletá matka dvou dětí dokáže každý den inspirovat řadu žen a to nejenom v Rusku. Elena se stala ozdobou módních týdnů právě díky svému odlišnému způsobu oblékání. Prohlédněte si její fotky v galerii.

Foto: Profimedia.cz; Pinterest.com, Facebook.com