66. ročník předávání Emmy Awards, který proběhl v Los Angeles, se odehrál v příjemné atmosféře, kterou doladily vkusné a netradičně decentní róby v pestré barevné paletě.

V pondělní večer si přišly na své všechny romantické duše, jelikož červený koberec skýtal unikátní podívanou na princezny různých věkových kategorií, které sáhly po šatech dlouhých až na zem, často nepříliš zdobených a výstředních.

K červenému koberci patří červené šaty. Tuto větu si nejspíš zopakovaly celebrity v čele s Claire Danes, Julií Louis-Dreyfus, Heidi Klum či January Jones.

Claire Danes

Neotřelou kombinaci bohaté červené sukně a krátkého bílého topu návrháře Christiana Siriano předvedla Sarah Hyland. A my jí za to vážně tleskáme!

Sarah Hyland

Sarah Hyland

To volánková ombré sukně Giambattista Valli v podání herečky Leny Dunham vypadala zcela jinak a všechny přítomné spíš pobavila a alespoň tak na chvíli rozvířila princeznovský bál. Ani zastrčená růžová košile nebyla ovšem nejlepším nápadem na cestě za chválihodným outfitem.

Lena Dunham

Od červené je jen krůček k oranžové či žluté. Kerry Washington oblékla róbu značky Prada, zářivě žlutý model Stephane Rolland jsme mohli obdivovat na herečce Kate Walsh.

Kate Walsh

Ale bylo toho mnohem více, co stojí rozhodně za zmínku. Tak například těhotná a přesto velice odvážná Hayden Panettere ve třpytivých šatech s proklatě hlubokým výstřihem, vždy prudce elegantní Katherine Heigl i Halle Berry nebo roztomilá, do bílé oděná Lucy Liu.

Halle Berry

Halle Berry

Červený koberec se letos opravdu vydařil, jeho dalšími poklady se můžete kochat ve fotogalerii.

Foto: Profimedia.cz, WWD