Je tedy jasné, že výběr šatů je zcela zásadní záležitost, kterou nelze podcenit. V tomto ohledu je sázkou na jistotu francouzský dům Dior, což řada předních hvězd dobře ví. A proto tři listopadové premiéry v USA se bez šatů Dior zkrátka neobešly.

Jennifer Lawrence se objevila na premiéře svého nového filmu s názvem “Silver Linings Playbook” v Los Angeles v nádherných lesklých černých šatech, které byly v pase staženy kovovým páskem a tím vytvořily fantastickou ženskou siluetu. Navíc hluboký přesto decentní výstřih šatům dodal lehký nádech sexappaelu, který Jennifer i tak v žádném případě nechybí.

Kristen Stewart nemohla chybět na premiéře dalšího volného pokračování slavné a velice úspěšné “Twilight Sagy”, která se konala v Madridu. Kristen oblékla výrazně žluté mini šaty s rozšířenou sukní. Šaty Kristen velmi slušely, díky své jednoduchosti. Žlutá barva zase podtrhovala její mladost.

Marion Cotillard je tváří Dioru, je představitelkou francouzského šarmu a je i hlavní hrdinkou francouzsko-belgického filmu “Rust and Bone”, který měl premiéru v New Yorku. Marion oblékla úchvatné dlouhé průsvitné šaty připomínající pavučinu. Marion v ní zazářila stejně, jako to umí jen ona ve spojení s touto francouzskou klasikou.

 

Foto: DIOR – facebook.com