Tajemná aura Chloe Gosselin vypadá absolutně přirozeně a to možná i proto, že jejím přítelem je známý kouzelník David Copperfield. Oba tak hodně cestují, avšak to nebrání krásné modelce v jejím novém koníčku.

David Copperfield a Chloe Gosselin

Stylové střevíčky vyrobené z exotických kůží, pojmenované po jedovatých květinách jsou k dostání od 17.000,-Kč do 32.000,-Kč. Například boty z hadí kůže nazvala Chloe v překladu „Hadinec obecný“, podle dvouleté byliny. „Chtěla jsem udělat něco nadčasového s trochou twistu a zároveň dát botám něco nebezpečného“, říká návrhářka. „Je tu něco, co je pro mě trošku nebezpečné ve smyslu exotické kůže, tak jsem začala hledat v tomto směru.“

Modelka se narodila v Normandii, ale přestěhovala se do Belgie, kde začala svou kariéru v 18. letech. O deset let později se zúčastnila letního programu v designu obuvi a výroby na Fashion Institute of Technology v New Yorku v roce 2012. Od té doby své řemeslo jen a jen zdokonaluje.

Chloe5

Chtěla jsem se vrátit k základům a sama vidět jak jsou boty i jejich vzory postaveny,“ svěřila se Gosselin magazínu WWD s tím, že pozadí modelingu jí v tomto směru kariéry velmi pomohlo. „Cestování mi pomohlo k vybudování módních znalostí a k poznávání lidí. Jako modelka za sebe musíte vzít finanční zodpovědnost ve velmi mladém věku a budovat tak svou kariéru, což mi pomohlo s podnikatelským záměrem módní značky.“

Chloe3

Kromě růstu obuvi plánuje Gosselin na jaře 2015 přidat jednu kabelku. Rovněž jsou na obzoru doplňky, jako jsou sluneční brýle a pásky. Mezitím se Gosselin snaží rozšířit povědomí a dosah své značky v USA a rodné Francii. „Stále chci, aby to bylo malé a exkluzivní. Mojí první láskou byly boty,“dodává modelka.

Ať už modelka, nebo návrhářka, Chloe je velmi nápaditá v tom, co dělá, a tak její modely budeme dále bedlivě sledovat.

Chloe1-1

Foto: Profimedia.cz; Archiv firem