Psal se rok 1999 a rodačku z norského Osla objevil v jejích sedmnácti letech fotograf Per Heimly, díky němuž se zakrátko dostala do prostředí modelingu. Následovala práce v Paříži, New Yorku a po deseti letech angažování v tomto průmyslu také uvědomění, že modeling zkrátka není to pravé ořechové.

Rozhodla se přejít na druhou stranu fotoaparátu a věnovat se svému koníčku – fotografování. V roce 2009 založila vlastní blog Hanneli.com, na který od té doby přidává unikátní fotografie stylových lidí, jež jí padnou do hledáčku během procházek po New York City nebo týdnů módy po celém světě.

Fanoušků jejího blogu stále přibývalo, a tak Hanneli začala přidávat i své outfity a postupně se stala i stylistkou. Když jí o rok později zazvonil telefon, na jehož druhém konci byl zaměstnanec amerického Vogue, nemohla uvěřit svým uším. Od té doby je na jejich lodi, pořizuje fotografie během týdnů módy a pravidelně přispívá do mnoha rubrik Vogue.com.

Hanneli zbožňuje barvy, nejraději kombinuje výrazné prvky s neutrálními, ale na prvním místě je u ní pohodlí. Většinou ji uvidíte s rozpuštěnými tmavými vlasy, ohromí vás jednoduchým a elegantním stylem a také úsměvem od ucha k uchu. Oblíbila si značky jako Acne, Prada, Mulberry nebo Miu Miu.

Práci v modelingu se ovšem úplně nevzdala. V roce 2011 spolupracovala s módním řetězcem Zara na tričkách se svým vlastním portrétem, o rok později se stala tváří kolekce jaro/léto 2012 pro Massima Dutti. Během jednoho z posledních týdnů módy měla na starosti sociální sítě značky Calvin Klein.

Zkrátka žena mnoha tváří, které spojuje jedno jediné, láska k módě.

Foto: Pinterest.com