I mezi jejich potomky hledáme nastupující módní ikony, jejichž žebříček donedávna ovládala dcera Toma Cruise a Katie Holmes, Suri. Když se celý svět dozvěděl, že manželé Beckhamovi očekávají narození vytoužené dcery, bylo všem jasné, že prvenství Suri je značně ohroženo. A taky že se tak stalo. Již jméno Harper předznamenalo, že tato holčička nosící jméno oblíbeného módního časopisu matky Victorie, bude oblékána do těch nejluxusnějších značek.

Harper Seven byly jen dva měsíce, kdy navštívila svůj první módní týden v New Yorku, aby svou přítomností podpořila svou maminku Victorii, která zde představila svou kolekci jaro-léto 2012. Ve stejnou dobu Harper Seven navštívila svůj první velký luxusní butik Prada. “Šly jsme do Prada a ona byla šťastná”, řekla o první návštěvě takového butiku Victoria a dodala, “vypadalo to, jako by říkala, maminko, jsem doma”.

Dalšími butiky, kde paparazzi narazili na Victorii a dceru Harper Seven, byly Marc Jacobs nebo Stella McCartney. Je tedy zcela jasné, že tato malá dívenka bude mít módní přehled mnohem širší než my všichni módní novináři dohromady. A to tento měsíc oslavila teprve své druhé narozeniny.

Vydrží jí tento vytříbený styl i v pubertě? To se nechme překvapit. Dětská duše je nevyzpytatelná, prosazení si svého nepředvídatelné a vzdorovitost pověstná. To mi můžete jako matce dvou dětí věřit!

Foto: Profimedia.cz; Facebook.com