Tato úspěšná top modelka a matka čtyř dětí je stále krásná a stále nás ohromuje. Pro tento večer si zvolila 7 různých modelů, aby ohromila přítomné i milióny diváků po celém světě, kteří tuto slavnostní událost sledovali v televizi. I když byl každý model zcela jiný, jedno přeci jen měly společné…dílnu, ze které pochází. Všechny modely se pyšní italskou značkou VERSACE.

Večer Heidi otevřela v úžasných krémových šatech z aktuální podzimní a zimní kolekce. Navíc přidala stylový klobouk a rukavičky. Výsledný outfit neměl chybu. Poté se převlékla do velmi ostře oranžových asymetrických šatů z kolekce na příští jaro a léto 2013. K nim zvolila velice sexy kožené doplňky, ve kterých vypadala jako skutečná dračice. Poté následovaly modré dlouhé šaty s koženými detaily, které následně vyměnila za trenčkot složený ze dvou částí, kdy ta spodní vytvářela rádoby sukni a vrchní kožené sako. Tento unikátní luxusní model rovněž patří již do kolekce jaro léto 2013. Poté Heidi ohromila svým sexappealem, který značně vzrostl v sexy dlouhých žlutých šatech, ve kterých především vynikl dekolt top modelky, který jistě řada mužů velice ocenila. O vysokém rozparku raději ani nemluvit, ten nemohl nechat chladným takřka nikoho. Závěr patřil opět šatům z kolekce jaro léto 2013, které měly široké dlouhé rukávy, které dodávaly modelu značnou něžnost a kombinace béžové a tmavě modré působila velice efektně. Heidi se zkrátka stala bohyní tohoto večera a řadu nominovaných umělců svou krásou zastínila.

Ani na následné after party Heidi nedala značce Versace vale a i tentokrát si oblékla velice krátké šaty překrásného modrého odstínu, které topmodelku velice a zcela opticky schovaly jakoukoli únavu. Heide Klum v nich jen zářila a byla na ní vidět absolutní spokojenost s celým právě završeným slavnostním večerem.

 

Foto: Versace – facebook.com