Olsenův klan

Věděli jste, že slavné Olsenky jsou vlastně tři? Kromě návrhářského dua Mary-Kate & Ashley je zde také nejmladší Elizabeth. Ta opisuje původní dráhu svých starších sester s věnuje se filmu. Vidět jste ji mohli v Avengers: Age of Ultron (a zahraje si i v aktuálně připravovaném dílu Avengers: Infinity War) či snímku Captain America. Mary-Kate a Ashley na hereckou dráhu víceméně rezignovaly a věnují se spíše vlastní módní značce The Row. A ta je mimořádně úspěšná! Z aktuální kolekce jsme si zamilovali především úžasné kanady a nápadité detaily jako jsou drobnými písmeny vyšitá hesla na košilích. Tento sofistikovaný grunge look si jednoznačně necháme líbit!

Cara & Poppy Delevingne

Dvojici známých modelek doplňuje nejstarší Chloe, která zůstává spíše v ústraní a věnuje se práci pro nadaci bojující s rakovinovými gynekologickými onemocněními. Zatímco jméno jedné ze známějších sester v italštině znamená “drahá”, jméno druhé pak “voní” po máku. Jedna z nich je reprezentantkou rebelské krásy a vyznavačkou tetování a bláznivých vlasových transformací, druhá je pak ztělesněním uhlazenějšího stylu. Nedávno také společně zakoupily dům v Los Angeles, kde vzhledem ke koketování s filmem obě tráví v poslední době čím dál tím více času. Zajímavostí je, že vilu zakoupily od herce a zpěváka Jareda Leta.

Maggie & Jake Gyllenhaal

Jaké asi bylo sourozenecké škádlení dnes devětatřicetileté Maggie a o tři roky mladšího Jakea? Jake se v několika rozhovorech přiznal, že svoji sestru už jako dítě obdivoval a vzhlížel k ní. Oba jako by byli předurčeni k tomu, aby zamířili do světa filmu a mezi hollywoodská zlatíčka. Pochází z umělecké rodiny: otec Stephen je uznávaným filmovým režisérem a matka Noami scenáristkou. Sourozenci na sebe poprvé upozornili v kultovním snímku Donnie Darko z roku 2001. Pakliže jste ho ještě neviděli, doporučujeme ho okamžitě zhlédnout. I když zrovna nepatříme mezi milovníky sci-fi, patří právem k našemu zlatému fondu, k němuž se neustále vracíme!

Hemsworthův klan

Bratři, jak se patří! To nás napadlo ihned potom, co jsme spatřili tento snímek. Známější obličeje patrně přisoudíte Chrisu & Liamovi Hemsworthovým, nicméně herectví se věnuje i nejstarší Luke. Aktuálně je tváří seriálu Westworld, který byl natočen podle stejnojmenného futuristického filmu ze 70. let. Zejména Chrisův a Liamův případ pak ukazují, že tito australští bratři skutečně vzali Hollywood útokem. Snímky jako Avengers, Thor nebo naprosto skvělou podívanou Rivalové z roku 2013, snad nemusíme blíže představovat. Nejmladší z bratrů, sedmadvacetiletý Liam si pak na filmovém poli vybojoval respekt zejména díky Hunger Games a Švadleně – okouzlujícímu snímku milovaném všemi fashionisty, kde si zahrál po boku Kate Winslet.

Jméno Hadid je neodmyslitelně spjato s modelingem

Bellu & Gigi jistě znáte, patří mezi nejvýraznější influencerky a nejvíce obsazované modelky současnosti. A není také žádnou výjimkou, že se objevují i ve stejných kampaních a chodí po jednom mole. Modelingu se však věnuje i nejmladší z rodiny – osmnáctiletý Anwar. Modelingové geny sourozenci patrně podělili po své matce Yolandě, která je bývalou modelkou. Do příznivých rodinných konstelací jistě přispěl i otec Mohamed Hadid, jenž je úspěšným podnikatelem v oblasti realitního trhu.

James & Dave Franco

Dalšími mužskými protagonisty, kteří ženám po celém světě zvyšují tepovou frekvenci, jsou bratři Francovi. Kromě Jamese & Dava se herectví okrajově věnoval i prostřední Tom. Prvorozený James po rolích v několika teenage filmech v roce 2001 zazářil v televizním filmu jako James Dean. Proslavil se také ve filmovém trháku Spiderman. Kromě herectví se věnuje i filmové produkci, scénářům či režii. Nejmladší Dave si s Jamesem střihl menší roli ve filmu Milk a je také jednou z tváří filmového remaku oblíbeného seriálu 21 Jump Street.