Army šik

Na stylovou vycházku Cara volí pokaždé pohodlný outfit v podobě skinny kalhot, jednoduchého topu a kožené bundy, které umožňují jednoduchý pohyb v terénu. Nic jednoduššího, co se týká stylingu, neexistuje. Efektivní outfit, který je zároveň stylový, ozvláštníte například army kalhoty či vzorovanými skinny džíny.caraleather

Femme Fatale

Na červeném koberci se stává Cara naprosto jinou osobou. Její glamour looky jsou často super ženské a sexy, vyzdvihující všechny přednosti. Oblíbený overal dokáže rázem užít i na červeném koberci s odhalenou dekorovanou podprsenkou a tetováním nahrazujícím šperky.

6bc5223e-954a-441b-8b78-22259f91cbb2

Módní trendsetter

Overal s maskami mexických bojovníků, ve kterém Cara přišla na módní přehlídku britské návrhářky Stelly McCartney je neotřepaným živým kouskem hodným živelné dvacátnice. Overal sám o sobě je záležitostí stylových osobností, které se nebojí přijít s něčím novým, tvoří jedinečnost a osobitost. Doplněný metalickým psaníčkem a černými boty na podpatku s otevřenou špičkou model “usměrní” a vyváží tak jeho extravagantnost.

060614-carajumpsuitVíkendový mood

Cara se se svou pohodovou stránkou před objektivy rozhodně neskrývá. I modelky takového kalibru mají ve svém šatníku stylovou teplákovou soupravu do nepohody. Doplněné šibalským šátkem a trendy kulatými brýlemi dokáže tento outfit vytáhnout na úroveň svěžího mladického looku. Není divu, že v ní mnoho zástupkyň mladších generací vidí módní vzor.
cara-delevingne-casual-style-out-in-new-york-city-march-2015_4

Foto: Profimedia.cz; Facebook.com; Instagram; Chanel