Zoe Kravitz

Zoe už dávno není jen dcerou slavných rodičů, i když ti mají na jejím úspěchu velký podíl. Po Lennym Kravitzovi a Lise Bonet totiž podědila nejen krásu, ale také talent. My jsme se do Zoe naprosto zamilovali v seriálu Sedmilhářky a nemůžeme se dočkat, čím nás dostane příště. 

Shailene Woodley

Shailene Woodley není typická americká herečka. Je totiž také aktivistka, žije tak trochu alternativním životním stylem a její zatčení z protestů proti dakotskému ropovodu vidělo díky livestreamu na internetu několik milionů lidí. Je to prostě taková správná rebelka. Naposledy jste ji mohli vidět po boku Zoe Kravitz a Nicole Kidman v seriálu Sedmilhářky.

Elle Fanning

Herečku Elle Fanning určitě nemusíme představovat. Její hvězda právě teď září a to dokonce víc, než ta starší sestry Dakoty. Elle prostě jede. Právě teď ji můžete vidět třeba ve vizuálně naprosto dokonalém snímku Sofie Coppoly Oklamaný.

 

Janelle Monáe

Americká zpěvačka, tanečnice a herečka Janelle sice sbírá nominace na Grammy jako houby po dešti, zatím se jí ale žádnou nepodařilo proměnit v kýženou sošku. Její písničky vám nemohly uniknout, hrají je všude a coby herečky jste si jí mohli všimnout třeba ve filmu Skrytá čísla.

Annie Clark (St. Vincent) 

Étericky krásná zpěvačka a kytaristka Annie, známá především pod uměleckým jménem St. Vincent má za sebou již tři úspěšné sólové desky a její hvězda stále stoupá. 

Cameron Russell 

Modelka Cameron Russel je další z tváří podzimní kampaně Tiffany & Co. Že vám její jméno nic neříká? Možná vám pomůže, když vám připomeneme slavnou TED Talk přednášku o plus size ženách a body pozitivnímu přístupu k ženské kráse a modelingu, která je jednou z nejslavnějších na Youtube TEDx Talks. Ano, to je ta Cameron.

Tyler, The Creator

Tyler Gregory Okonma vystupuje pod uměleckým jménem Tyler, The Creator a je jednou z nejnadějnějších hvězd současného amerického rappu. Jestli ho ještě neznáte, tak rychle na YouTube a pusťte si některou z jeho skladeb.

David Hallberg

Pětatřicetiletý tanečník American Ballet Theatre. Před dvěma lety prý málem s tancem nadobro skončil, ale je dobře, že se tak nestalo.