Kratší sukně nad kolena, lehké kabátky nebo svetříky. I světové celebrity se pilně připravují na jaro a až na vyjímky se jim daří zlepšit svými outfity náladu nejen sobě.

Olga Kurylenko dala výběrem sukně vyniknout svoji štíhlou postavu, pastelově žluté psaníčko dodalo jejímu outfitu jarní nádech. I zpěvačka Jennifer Lopez se barev nebojí, její třpytivé flitrované šaty jsou toho důkazem. Vždy stylová a sympatická herečka Reese Witherspoon zvolila k bílé sukni fialový svetřík, který rozzářil její světlou pleť.

Olga Kurylenko

Talentovaný Pharrell Williams si na svých nákupech oblíbil klobouk od Vivienne Westwood, objevil se s ním na veřejnosti dokonce několikrát. Ellie Goulding se sice drží černobílé kombinace, zrak všech spočinul na jejím průhledném puntíkovaném topu. I modelka Karolína Kurková dala tentokrát přednost černobílé kombinaci s graficky laděným kabátkem.

Pharrell Williams

A tak snad jediná Eva Herzigová se na jaro zatím nechystá, její outfit na červeném koberci byl sice elegantní, ale na náš vkus až příliš černý. Evě to však sluší vždy a všude, a tak i v těchto černočerných šatech vypadala skvěle. Další světové celebrity a jejich outfity vás čekají ve fotogalerii.

Eva Herzigová

Eva Herzigová

Foto: Profimedia.cz, Facebook.com