V roce 2000 Jennifer na červený koberec při příležitosti předávání cen Grammy oblékla šaty, které se zařadily mezi jedny z nejžhavějších a nejstylovějších vůbec. Zelené, tropické šaty značky Versace jí vystřelily jako raketu na vrchol. Popová hvězda se v nich objevila znovu. Vlastně ne tak docela, stylista si s nimi vyhrál a přepracoval je na sexy kombinézu, kterou oblékla Lopez pro svůj nový singl „I Luv Ya Papi.“

Jennifer1

Nemusíme si nic namlouvat, Jennifer vypadá skvěle i v teplákách či džinovém kompletu, ve kterých se během klipu rovněž objevuje, avšak úvodní scéna v zelené kombinéze opravdu zvýšila pozornost diváků a především milovníků značky Versace.

Výstřih šatům zůstal, dle původního modelu a je tedy až po pupík, tentokrát je však látka vypasovaná přesně na tělo zpěvačky, spojena pod prsy zlatým doplňkem, v pase opaskem a laděna s dalšími zlatými šperky. Určitě ne náhodou má v tomto klipu Jennifer stylizované vlasy stejně jako v roce 2000 na předávání cen Grammy.

Jennifer8

Jennifer udělala tentokrát radost ženám, které často v klipech musí sledovat polonahé ženy na zámožných jachtách a do svého klipu zapojila i pár svalnatých mužů. Ti nejenom na jachtě, ale rovněž u bazénu pohladí oko všem ženám, které se rády podívají na vypracovaná těla.

profimedia-0083303173

Jennifer Lopez moc dobře ví, co jí sluší a jelikož miluje šaty od značky Versace, často je v některých z nich k vidění. Šaty, které použila do klipu i ty ostatní, od královské značky, si můžete prohlédnout v naší galerii.

Foto: Profimedia.cz; Facebook.com; Pinterest.com