Debut si tato mladá kráska střihla v New Yorku v roce 2011, kde zazářila pro značku Rag & Bone. Ve stejném roce předváděla oblečení pro značky Calvin Klein, Alexander McQueen, Balenciaga a mnoho dalších. Lukrativní nabídky na sebe nenechaly dlouho čekat a velká módní města rovněž ne. Její cesty vedly do Paříže či Milána, kde pracovala pro velké módní domy – Gucci , Dolce & Gabbana , Chanel , Yves Saint Laurent i Valentino.

Josephin7

Pokud se domníváte, že měla tato dánská hvězdička v životě vyšlapanou cestičku, ráda vás vyvedu z omylu. I ona si musela projít vývojem vlastního ducha. Otec Josephine je homosexuál a matka lesbička. Jaké sociální a společenské dopady to mělo na její osobu, si jistě nikdo z nás ani nedokáže představit.

Josephin

Její osobní zkušenost se snaží Josephine Skriver „využít“ a pomáhat dětem ze stejných „rodin“. Mluví s nimi o tom, kdo jsou jejich rodiče, o výchově a o otevřenosti vůči společnosti. Pro ni samotnou je to velké téma a boj, který každý den svádí. Snaží se šířit o těchto dětech osvětu a chce, aby je široká veřejnost dokázala přijmout bez předsudků a předčasného odsouzení.

Josephin3

Plné rty, velké oči a smyslný pohled dodávají Josephine potřebný sexappeale, avšak pod krásnou „slupkou“ se nachází dívka milující své rodiče a bratra, za něž se nikdy nestyděla. Josephine v mládí vždy patřila k těm bystřejším dětem milující scifi filmy. Josephine Skriver je dívka nosící hrdě přezdívku „Hungry“, ve volném překladu, „naštvaná, když je hladová“. „Nic nepřijde z ničeho. Zaplať dopředu,“ je její životní motto. Tato na první pohled křehká žena přináší do světa módy jiskru, dánskou eleganci i rozmanitost.

Josephin5

Netrvalo dlouho, než se Josephine dostala k věhlasným módním značkám, netrvalo dlouho, než se zařadila do řad světových modelek a jistě nebude trvat dlouho, než zazáří ve společnosti těch nejmocnějších žen, které svět mění k lepšímu.

Josephin4

Foto: Facebook.com; Pinterest.com