Mladinkou modelku ze Sydney objevil v jejích 16 letech ve školní uniformě při cestě ze školy manager z Priscillas Model Management. Již o necelý rok později debutovala Julia Nobis na přehlídkách pro Konstantina Mittas i Calvina Kleina.

Raketový start ji ještě téhož roku přinesl spolupráci s dalšími světovými značkami, jako například s Chanel, Burberry, Louis Vuitton i Balenciagou. V květnu 2011 se Julia postavila před fotografa Kai Z Fenga z australského Vogue a mezi její zájmy se kromě hry na kytaru, bojového umění a poslechu tvrdší hudby, zapsal i modeling.

Julia1-1

Nine Inch Nails, Queens of the Stone Age a Rage Against the Machine jsou kapely, které by s tak křehkou dívkou jen málokdo spojoval, avšak ona si je ráda pouští ve chvílích odpočinku. Toho však příliš nemá, jelikož ji oslovuje mnoho známých jmen, a tak otevírá i zavírá přehlídky pro Pradu, Miu Miu, Alexandra McQueena, Elie Saab a mnoho dalších.

Julia5

Julia je modelkou, kterou stylisté přehnaně neupravují. Tedy žádné výrazné vrstvy make-upu ani extrémní líčení očí, díky čemuž může vyniknout krása samotné modelky. 180 cm vysoká dívka s blond hřívou a modrýma očima je lákadlem pro mnoho modelingových agentur i módních domů. Pokud jste o Julii Nobis doposud neslyšeli, zbystřete, tato modelka stoupá ke hvězdám.

USA - Marc By Marc Jacobs Fall/Winter 2014 - New York Fashion Week

Foto: Profimedia.cz