My si vybíráme spíše ty úspěšné, které nás mohou inspirovat a  nikoli zastrašovat. Kouzelná maminka Fergie uspořádala oslavu pro svého nenarozeného syna tzv. “babyshower”. Je vidět, že Fergie čeká chlapce a ne dceru, jelikož nic na své kráse prozatím neztratila. Dcery mají tendenci ji své matce tak trochu ukrást už v těhotenství:-). Její barevné vzorované šaty a klasické bílé lodičky udělaly Fergie tu nejlepší službu v jejím pokročilém těhotenství.

Na červeném koberci zazářilo hned několik hvězd. Modelka a fotografka Astrid Munoz se oblékla do šatů Giambattista Valli a sklidila právoplatný potlesk. Známá herečka ze seriálu “Ženatý se závazky” Christina Applegate, která úspěšně překonala zákeřnou rakovinu, vypadá skvěle. Stala se šťastnou maminkou a jen kvete. V šatech návrháře Zaca Posena to jen potvrdila. Anglická herečka Ruth Wilson si na berlínskou filmovou premiéru zvolila model značky Balenciaga, který svou dokonalostí tají dech. Navíc Ruth vše doladila do posledního detailu včetně sexy účesu, nádherných botiček a make-upu, který doladil celkový outfit na jedničku.

Další letní premiérou byl druhý díl filmu Šmoulové, které se účastnila i zpěvačka Katy Perry. Ta dostála barvě šmoulích postaviček a oblékla se rovněž do modré od hlavy až k patě. I když je to velký závan modré, celkový dojem je velmi vkusný. Absolutní kráskou minulého týdne je rozhodně herečka Rachel Bilson, která si oblékla flitrované šaty 3.1 Phillip Lim a hned se objevila na mnoha světových internetových módních stránkách včetně Vogue. Nemůže tak chybět ani na Iconiq.cz.

Několik dalších krásek zazářilo i v ulicích při nákupech, cestě do restaurací či schůzku. Rita Ora se celá zahalila do Fendi, Jennifer Aniston zvolila ultra krátké šedé šaty a Demi Moore stylové džíny zkrácené délky, Valentino sandálky a černé sako. Paris Hilton zvolila klasickou kombinaci bílo černé a tílko odhalující břicho, které se vrátilo zpět do módy.

Asi nejvíce nás zaujal paradox setkání Karla Lagerfelda a modelky Natalie Vodianova, která oblékla model od velké konkurence samotného Karla Rafa Simmonse (Dior). Rudá róba ji velmi slušela, ale není divu, že úsměv se na Karlovo obličeji vedle této krásky neobjevil. Jistě by ho více nadchla v modelu Chanel. Tak snad příště.

Foto: Facebook.com; Profimedia.cz