Módní styl vévodkyně Kate je ostře sledován a často napodobován. Elegance v jejím šatníku hraje logicky hlavní prim, jelikož královský protokol měla sílu nerespektovat pouze její zemřelá tchyně princezna Diana. Nicméně i Kate se umí čas od času lehce odvázat a vsadit například na krajkové šaty z dílny Dolce&Gabbana.

UK - State Visit Of The President Of China in London

Na slavnostní premiéře nové Bondovky se Kate objevila na červeném koberci opět jako nádherná Popelka v jemné dlouhé róbě od Jenny Peckham.

IMG_4973

Britská návrhářka Jenny Peckham patří mezi favoritky u vévodkyně. Její šaty zdobí Kate velmi často a právem. Málokdy se v modelu trefí vedle, stejně jako tomu bylo při oficiální večeři na počest čínského prezidenta. Kate zcela zastínila samotnou královnu, manželku britského premiéra i svého muže. V rudé róbě s korunkou doslova zářila a stala se tak na moment skutečnou princeznou, kterou v minutě ctil celý svět.

IMG_4977

Na další filmovou premiéru dětského filmu o ovečce Shaun Kate vyrazila v méně oficiálním modelu. Přeci jen tam byla spíše jako matka než královská výsost. Modré ležérní šaty od Tabitha Webb s klasickými černými lodičkami byly adekvátní pro danou příležitost.

IMG_4976

Do typického anglického počasí Kate ráda vyrazí v klasickém trenčkotu Burberry, který mi jen musí chválit.

IMG_4975

Vévodkyně Kate rozhodně britskému trůnu ostudu nedělá a ženy toužící po stylu, ale ne extravaganci či bezduchému následování trendů, může jít příkladem.

IMG_4979

Foto: Profimedia.cz; Instagram