Kate Moss na konci dubna představí novou módní kolekci pro oděvní značku Topshop, která se bude prodávat ve čtyřiceti zemích světa včetně České republiky. Dámy, zbystřete zrak, nové krásné módní kousky, které vznikly pod rukama samotné Kate Moss, si budete moct prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit i u nás!

10172709_767505359947013_6993575954004665058_n

„Kate je módní superstar určující trendy a ovlivňující módní styl. Těším se na spolupráci s ní, která přinese kvalitu hvězdy pro Topshop ,“oznámila kreativní ředitelka Topshop Kate Phelan před zahájením spolupráce.

Kate spolupracuje se značkou Topshop již od roku 2007, kdy sklidila velký aplaus za kolekci, která byla vskutku originální. Není divu, tato nádherná modelka inspiruje miliony žen na celém světě a ovlivňuje aktuální módní trendy.

Kate Moss v modelu Topshop

„Osobně jsem nadšený, že se chtěla Kate vrátit do Topshop, aby s námi znovu spolupracovala. Poprvé jsme si užili spoustu legrace a skutečně nám po ukončení chyběla,“ poznamenal Sir Philip Green ze společnosti Topshop.

Kate Moss společně se svými přáteli, umělci a společnostmi Nowness a Sassy připravila v rámci nové kolekce malé překvapení v podobě série originálních snímků. Jedná se o videa, která budou v průběhu dubna odhalena. Krátké filmy ze zákulisí designérské práce samotné Kate, ale rovněž videa s lidmi, umělci a přáteli, kteří Kate ovlivnili a inspirovali. Postupně je všechny najdete na stránkách topshop.com, kde bude mimo jiné k zakoupení i kompletní nová kolekce.

Kate Moss se ve svém modelu představí na titulní stránce britského vydání Vogue

Kate Moss se ve svém modelu představí na titulní stránce britského vydání Vogue

Tato série filmů vyvrcholí snímkem, který vám odhalí zákulisí designérského studia Kate Moss, přičemž vám modelka ukáže, jak na nové módní kolekci této značky osobně pracovala.

„Jsem unešená z vytváření nové kolekce, která nese mé jméno. Nyní se, více než kdy jindy, do popředí v Londýně dostává móda a jak to tak vypadá, já jsem zpátky doma a spolupracuji s Topshop,“ svěřila se Kate před vznikem nové kolekce magazínu arcadiagroup.co.uk. A my se jen těšíme na celkový výsledek.

 

15091_10152039616154327_281132261_n

Outfit Topshop od Kate Moss

Foto: Archiv firem; Facebook.com (Topshop)