Tato britská herecká ikona se především proslavila díky hlavní roli ve velkofilmu Titanic, kde si zahrála po boku Leonarda DiCapria. Již v roce 2009 obdržela filmového Oscara za hlavní roli ve filmu “The Reader”. Kate patří mezi nejmladší herečky, které za svou kariéru již obdržely hned 6 nominací na Oskara. Dá se říci, že jakmile tato žena natočí film, ihned se zařadí mezi ty nejlepší.

Díky svému stylu je často komentována a hned třikrát se objevila na titulní straně britského vydání časopisu Vogue. Kate Winslet si nejraději obléká modely své blízké kamarádky britského módní návrhářky Stelly McCartney. Na červeném koberci ji často můžeme vidět v robách značek Alexander McQueen a Saint Laurent Paris.

Kate Winslet je matkou dvou dětí. Dříve byla provdaná za britské filmové režiséry, Jima Threapletona a Sama Mendese. Nyní se vdala potřetí, takže je nasnadě očekávat i třetího potomka. Její nový manžel Ned RocknRoll není režisérem, nýbrž úspěšným podnikatelem a synovcem pohádkově bohatého Richarda Bransona, takže snad budeme moci říci, že do třetice všeho dobrého. Kate Winslet to rozhodně přejeme.

Ve fotogalerii najdete nejlepší outfity této významné herečky podle redakce Iconiq.cz.

 

Foto: shutterstock.com; profimedia.cz; facebook.com