V Londýně proběhla velkolepá premiéra velkofilmu “The Hobbit An Unexpected Journey”. Po červeném koberci se procházeli všichni hlavní herci v čele s britskou kráskou Cate Blanchett. Ta na první pohled oblékla velmi konzervativně řešené bílé dlouhé šaty, které se obratem staly okouzlující díky hlubokému výstřihu na zádech.

Americká herečka Anna Hathaway se stala módní ikonou v době uvedení celovečerního filmu “Ďábel nosí Prada” a tento “titul” právem stále potvrzuje. I na společný oběd herců muzikálu “Les Miserables” se Anna oblékla stylově s nádechem francouzského šarmu. Dlouhé kožené rukavice ke kabátku s krátce střiženými rukávy jsou známkou vytříbeného vkusu a módní fantazie.

Herečka Megan Fox zazářila v Los Angeles při premiéře filmu “This is 40” ve vínových elegantních šatech, které navíc podtrhla i rtěnkou stejné barvy.

Významnou a vždy očekávanou událostí jsou nominace na filmové ceny “The Golden Globe”. Jessica Alba si pro tento nominační večer oblékla sytě růžový model francouzského módního domu Dior, který velice decentně doplnila o béžové lodičky Christiana Louboutina. Celkovým vzhledem, včetně účesu, okouzlila všechny přítomné.

Nedávno město New York a okolí zasáhla silná bouře jménem Sandy. Celé město bylo paralyzováno a následky jsou stále zřetelné. Proto se přední americké hvězdy spojily a uspořádaly charitativní koncert. Mezi celebritami nechyběla ani hvězda seriálu “Doktor House” Olivia Wilde, která se oblékla přesně tak, jak se na výjimečný koncert sluší. Ryze černý outfit v podobě úzkých kalhot a kožené bundy rozbila elegantními červenými lodičkami.

A opět ikona, která zazáří vždy se stoprocentní jistotou, Victoria Beckham. Ta zcela zastínila své kolegyně z dnes již legendární skupiny Spice Girls. Minulý týden se odehrála tisková konference k uvedení muzikálu “Viva Forever”, na kterou se sjela celá dívčí skupina. Victoria však ten večer nebyla jediná, kterou chceme vyzdvihnout jako nejlépe oblečenou. I její muž a synové byli zcela dokonalí, a tak si titul módních ikon rovněž zaslouží.

 

Foto: profimedia.cz; showpix.cz