Kelly Osbourne návrhářkou!

/ Redakce

Dcera slavného zpěváka, zarputilá dietářka a také ta, u které nás nemohou překvapit fialové vlasy, se nově vydává na dráhu zcela odlišnou. Dráhu módní návrhářky.

Možná vás to překvapí, ale čtete správně. Devětadvacetiletá Kelly Osbourne nás již 25. září seznámí nejen se svou novou webovou stránkou, ale také vlastní značkou oděvů Stories, a tedy její první kolekcí čítající přesně třináct různých modelů, jejichž cena bude začínat na 55 amerických dolarech.

„Věřím, že pokaždé, když si něco obléknete, získáte tím příběh, kdy a kde jste měli danou věc na sobě, a nezáleží na tom, zda je to dobré či nikoliv“, uvedla Kelly během své práce na kolekci v Los Angeles.

kelly-osbourne03Myslím, že Kelly už známe natolik dlouho, že je zcela jasné, že z ní druhá Coco Chanel nebude, a nejspíš to nebude ani Stella McCartney. Sama uvedla, že nejvíc rad sbírala od návrhářů, jako je Kim Jones nebo Betsey Johnson.

V kolekci z názvem „Chapter One“ tak najdeme například černobílé puntíky, flitrovaný svetřík nebo černé kalhoty s kapsami zdobenými zipy. Nechybí Union Jack, Anglická růže nebo černá mašle na pouzdrové sukni. Všechny prvky jsou ovšem seskupeny tak, aby podtrhovaly typickou ženskou siluetu přesýpacích hodin, kterou se pyšní i samotná Kelly.

Foto: WWD