Možná vás to překvapí, ale čtete správně. Devětadvacetiletá Kelly Osbourne nás již 25. září seznámí nejen se svou novou webovou stránkou, ale také vlastní značkou oděvů Stories, a tedy její první kolekcí čítající přesně třináct různých modelů, jejichž cena bude začínat na 55 amerických dolarech.

„Věřím, že pokaždé, když si něco obléknete, získáte tím příběh, kdy a kde jste měli danou věc na sobě, a nezáleží na tom, zda je to dobré či nikoliv“, uvedla Kelly během své práce na kolekci v Los Angeles.

kelly-osbourne03Myslím, že Kelly už známe natolik dlouho, že je zcela jasné, že z ní druhá Coco Chanel nebude, a nejspíš to nebude ani Stella McCartney. Sama uvedla, že nejvíc rad sbírala od návrhářů, jako je Kim Jones nebo Betsey Johnson.

V kolekci z názvem „Chapter One“ tak najdeme například černobílé puntíky, flitrovaný svetřík nebo černé kalhoty s kapsami zdobenými zipy. Nechybí Union Jack, Anglická růže nebo černá mašle na pouzdrové sukni. Všechny prvky jsou ovšem seskupeny tak, aby podtrhovaly typickou ženskou siluetu přesýpacích hodin, kterou se pyšní i samotná Kelly.

Foto: WWD