Klára Vytisková: Tenisky mě zachraňují při kočárkování

/ Redakce Foto: Profimedia / Teniskology

Zpěvačka Klára Vytisková je velkou milovnicí módy a tenisek. Její avantgardní looky nás nepřestávají bavit a vždy se těšíme, čím nás překvapí tentokrát! Kláře jsme položili jsme 10 bleskových otázek a dostali na ně také 10 bleskových odpovědí. Maminka dvou holčiček nám například prozradila, proč se v módě vyplatí nikdy neříkat nikdy, zavzpomínala na své první tenisky a prozradila, v jakých botách si poprvé vyšla její dcera Emilka. A proč se téma našeho rozhovoru točí neustále kolem tenisek? Protože je Klára tváří již 3. ročníku kultovní Teniskology!

Kláru můžete naživo vidět již tuto sobotu na největším sneaker eventu ve Střední Evropě. Zpěvačka se společně s dalšími třemi osobnostmi (Tomášem Berdychem, Dalybem a Lukášem Váchou) stala jednou z Teniskology gurus a se svojí skupinou The Pop na akci také vystoupí. Je tedy jasné, že kromě tenisek, které v pátek 20. a v sobotu 21. října zaplní obchodní dům Kotva až po strop, bude na Teniskology i spousta dalšího vyžití. Tenisky slaví svůj velký comeback a nosíme je snad úplně se vším. A nejinak to vnímá i samotná Klára Vytisková!

Co vás na sneakers baví?

Pohodlí! Vypadají dobře a můžete v nich pobíhat od rána do večera!

Pamatujete si na své úplně první tenisky?

Jojo, pamatuju, byly to zelený kangaroos, byly asi z nějaký slevy a každá teniska byla trochu jinak ušitá, ale milovala jsem je.

Nenapadlo vás nazpívat nějaký song, ve kterém byste se podobně jako Lucie Bílá vyznávala z lásky k teniskám?

Ne, ale díky za tip. Hezký tenisky mě teď zachraňujou při kočárkování, možná z toho časem bude tak silná emoce, že vznikne i písnička.

Máte ráda kreativní módu, existuje ale přece jen něco, co byste na sebe nikdy neoblékla (a neobula)?

Nikdy neříkej nikdy. Jednou jsem ze všeho odpárala vycpávky a pak je pracně přidělávala zpátky.

Dokážete si představit svět bez tenisek? Jaký by asi byl?

Na boso.

Kolik párů bot a tenisek máte?

Abych pravdu řekla, boty si nepočítám. Ale mám jich dost, hlavně Adidasek, miluju jak NMD, tak i různý sedmdesátkový modely. Já, Roman i Emilka jich máme v botníku slušnou řadu.

S čím byste si tenisky nikdy neobula?

Jedna z hlavních výhod tenisek je, že se hodí ke všemu a většinou to vypadá i dost dobře.

Jaké byly první boty, které jsou koupila pro dceru Emilku? Byly to tenisky?

První byly černobílý capáčky z barefootu pak až přišla řada na černobílý Superstáry.

Máte už vyhlédnuté tenisky pro svoji mladší dceru Olivii, které jsou teprve 4 měsíce?

Ne, Olivka bude recyklovat po Emilce. Úděl mladšího sourozence :)

Co v dohledné době chystáte, kde vás můžeme kromě Teniskology vidět?

Měla jsem hodně divoké léto. Jezdili jsme festivaly. Colours, Metronome, Rock For People, Sziget… Teniskology je jedna z mála akcí, kde budeme na podzim hrát. Je čas se zavřít do studia a dodělávat písničky. Teď aktuálně vyšel singl 2in1 a brzo bude venku další.