Této lady je již 73 let, ale mnoho z nás třicátnic by chtělo vypadat jako ona v těchto letech. Caroline je návrhářka se šarmem v krvi. Narodila se ve Venezuele, ale žije v USA a jako Američanka se i prezentuje a cítí. Nejen její módní kolekce, ale i ona sama se stala několikrát v 70. a 80. letech nejlépe oblékanou ženou. Pak tedy není divu, že jí tolik věří i slavné herečky, modelky a jiné významné celebrity při výběru perfektně padnoucích šatů na červený koberec, kde chce každá z nich zazářit v tom nejlepším světle.

Takovými celebritami je například herečka a modelka Jessica Alba, která je této značce věrná nejen na červeném koberci. Ležérní košile a široké kalhoty vytváří stylový a velice uvolněný look. Na druhou stranu červené šaty klasického střihu svou jednoduchostí, ale noblesou nemají chybu. Dlouhé róby značky Carolina Herrera pro červený koberec zvolily například americká herečka Camilla Belle, americká herečka, zpěvačka a tanečnice Dianna Agron, americká herečka January Jones, americká tanečnice a zpěvačka Julianne Hough, televizní producentka Kelly Ripa nebo americká herečka Renne Zellweger, která je již řadu let věrnou zákaznicí Carolina Herrera.

Svou noblesu si dokážou udržet hvězdy v šatech Carolina Herrera i na obyčejných místech jako je hala letiště apod. Mezi takové patří i mexická herečka Salma Hayek nebo úspěšná podnikatelka s českými kořeny Ivana Trump.

Nechte se inspirovat skutečnou krásou, noblesou, elegancí a vkusem, kterými modely Carolina Herrera oplývají.

 

Foto: facebook.com/carolina herrera