Královské zásnuby, princ Harry požádal Meghan Markle o ruku

/ Redakce Foto: Profimedia

Svět se na chvíli zastavil a pak začal šílet, stejně jako srdce mnoha žen, které tajně doteď doufaly, že si toho “zlobivého” prince jednou vezmou. V pondělí vydal Buckinghamský palác zprávu o tom, že během listopadu požádal princ Harry herečku Meghan Markle o ruku. O svatbě roku 2018 je tedy už rozhodnuto!

Po více než 16 měsících vztahu budeme konečně vídat tento pár spolu. Královská etiketa totiž nedovoluje veřejné projevy náklonnosti, dokud není pár zasnouben. Toho budou teď princ Harry a americká herečka Meghan Markle ušetřeni. V pondělí po oznámení radostné noviny se spolu objevili na oficiálním focení pro média v zahradě Kensingtonského paláce, kam se Meghan přestěhuje.

Podle rozhovoru, který pár o zasnoubení poskytl, požádal princ Harry svou nastávající o ruku nečekaně během jednoho ze společných večerů, kdy společně dělali večeři.

“Klekl si a já ho ani nenechala pořádně doříct, co chtěl, protože jsem rovnou řekla ano,” říká Meghan Markle. Princ věděl prý od začátku, že Meghan je ta pravá.

Na ruku ji navlékl prsten ze žlutého zlata s kamenem z Botswany a malými diamanty z kolekce šperků jeho matky, princezny Diany. Prsten dokonce sám navrhl.

Nyní nezbývá, než se těšit na květen 2018, kdy se má svatba konat.