Candice Swanepoel

Osmadvacetiletá modelka pocházející z Jižní Afriky je jednou z tváří Victoria’s Secret, kterou si značka opravdu hýčká. Když vyrůstala na farmě a poté si jí všimla modelingová scoutka na bleším trhu, asi netušila, kam až ji její kariéra zavede. Přestože minulý rok porodila první dítě, v modelingu už je zpátky v plné síle. A stejně tak na Instagramu.

Romee Strijd

Romee je Holanďanka pracovat pro VS začala teprve nedávno. Je ale jasné, proč si ve Victoria’s Secret vybrali právě ji – bez make-upu i nalíčená, tak či tak vypadá jako anděl. A moc dobře to ví, proto na jejím Instagramu najdete spoustu selfies.

Elsa Hosk

Další jemná blondýnka, tentokrát ale ze Švédska. Původně hrála basketbal, poté přesedlala na modeling a to se vyplatilo – v kampaních známých módních značek ji určitě budeme potkávat ještě dlouho. Na Instagramu sdílí jak fotografie z profesionálních focení, tak street style nebo momentky z cestování.

Josephine Skriver

Dánská modelka Josephine Skriver se věnuje nejen módě, ale také se zasazuje o práva LGBT osob. Její rodiče totiž k této komunitě patří a snem samotné Josephine je úplná detabuizace homosexuálního partnerství.

Martha Hunt

Američanku Marthu Hunt reprezentuje prestižní agentura IMG a díky své práci, tak jako všechny modelky, často cestuje. Její Instagram je proto plný snímků z různých exotických lokací. Nemohou chybět ani selfies a editoriály, které nafotila.