Lily Collins je novou tváří Barrie Knitwear

/ Redakce

Britská rodačka propůjčila svoji roztomilou tvář značce, která se již více než celé století specializuje na výrobu prvotřídního kašmíru.

Lily Collins, pětadvacetiletá herečka, kývla na nabídku, stát se novou tváří skotské značky Barrie Knitwear, která je od roku 2012 v pevných rukou módního domu Chanel.

Je dost možné, že o Barrie Knitwear slyšíte úplně poprvé, to se ovšem časem změní, jelikož s ní má nynější vlastník – Karl Lagerfeld – velké plány. Když ji před dvěma lety koupil a zachránil před jistým krachem, sliboval vytvoření její vlastní kolekce.

Ta přichází po několika měsících na řadu, konkrétně se jedná o dvacetidílnou kolekci ready-to-wear, kterou tvoří kašmírové svetry a kardigany několika různých barev a provedení. A právě ty na sebe oblékla Lily, kterou s rudými rty a výrazným obočím v kampani nemohl fotit nikdo jiný než samotný Lagerfeld.

Kolekce bude představena druhý červnový týden v koncept storu Colette, a náváže na ni otevření vůbec první kamenné prodejny Barrie Knitwear v Paříži na adrese 380 Rue Saint-Honoré.

3

8

10

 Foto: WWD