Když chcete udělat dobrou přehlídku, pohrajte si s lidskými city a vsaďte na děti. Přesně toho se (ale nejspíš nevědomky) opět držela talentovaná Victoria Beckham. Uvedení své nové kolekce bere vždy velice vážně a své fanoušky zásobuje díky sociálním sítím spoustou fotografií. Nejinak tomu bylo několik posledních dní.

1606924_627625223957380_1492967644_n

Zasypala nás fotkami z příprav, ukázkou látek i jednotlivých částí outfitů, vybraných modelek a nezapomněla ani na fotky se svými dětmi. Sáhla i do soukromí a před přehlídkou zveřejnila věnování podepsané jmény členů její velké rodinky, která samozřejmě zasedla v první řadě a držela úspěšné mámě palce.

604008_627477737305462_1971456884_n

Mezitím, co si malá Harper posedávala na klíně slavného fotbalisty a tatínka v jednom, Victoria pomáhala v zákulisí modelkám nazouvat boty od Manola Blahnika, vytvořené speciálně pro tuto kolekci.

Victoria Beckham During 2014 New York F/W Mercedes-Benz Fashion Week - Front Row and Runway

Přehlídka jako taková měla rozhodně své kouzlo, slavná maminka vsadila především na klasickou kombinaci černé a bílé, pouze občas jste mohli zahlédnout kousky červené látky či barevnější potisk. Zaznamenali jsme návrat zpátky k ženské siluetě, dlouhé kašmírové kabáty doplnila o výrazné zlaté pásky.

Na řadu přišly také široké kalhoty, tuniky a krátké šaty zdobené volánky z organzy či abstraktní potisky na plisovaných sukních různých délek. Budoucí majitelka vlastního obchodu v londýnské Dover Street vsadila opět na jednoduchost, pohodlí a eleganci. A to se rozhodně vyplatilo, sklidila obrovský potlesk.

Celou kolekci si můžete již nyní prohlédnout v naší fotogalerii.

Foto: WWD, Facebook