Dodržení dress codu a výběr ideálního účesu, s čímž neodmyslitelně souvisí i perfektní make-up. Tak přesně takové hezké starosti připadly na bedra nejen několika desítkám českých osobností. Ovšem jak už to tak bývá, našlo se i několik takových, které přípravu podcenili a na červeném koberci tak došlo k malé tragédii.

Začněme ale těmi, kteří díky svému outfitu zazářili a my jim udělujeme výbornou. A možná se budete divit, ale nejedná se ani o stotisícové róby, jež vynesla Petra Faltýnová či Andrea Verešová.

Blíže se totiž zaměříme na jednoduché bílé šaty s netradičními průstřihy herečky Ani Geislerové. Její minimalistická róba pochází z rukou návrhářského dua CHATTY (Radka Sirková a Anna Tušková) a byla vyrobena ze směsi hedvábí a vlny. Nejen za volbu pro českou značku tleskáme. Outfit herečka doplnila stříbrným psaníčkem značky Lush, šperky Roberto Coin, jednoduchým drdolem a rudými rty.

Aňa Geislerová

Výbornou si také zaslouží sympatická Jitka Schneiderová, svůj vytříbený vkus potvrdila volbou šedého modelu od Ivany Mentlové, který by mohl směle konkurovat těm, jež potkáváme v Hollywoodu. Jednoduché šaty s vysokým rozparkem a stažené koženým páskem Jitka doplnila kobaltovým psaníčkem a páskovými střevíčky ve stylu novodobé Popelky.

JItka Schneiderová

Rozpačití jsme zůstali z černých koktejlek Terezy Brodské, připadají nám na tuto událost bohužel málo slavnostní. Nepřesvědčila nás ani další Tereza, tentokrát Voříšková. Ta zvolila dlouhé šaty s květinovým potiskem doplněné o bílé lodičky.

 

Tereza Voříšková

Pokus o luxusní eleganci pro tentokrát nevyšel ani Andree Bartoškové, přezdobená rudá róba z hedvábí by možná vypadala lépe v jiném odstínu a tolik by nesplývala s červeným kobercem. Lososové šaty značky Issa zdůraznily ženské přednosti Jitky Čvančarové možná až zbytečně příliš.

Jitka Čvančarová

Foto: Profimedia.cz