Michelle Williams v nové kampani pro Louis Vuitton

/ Redakce

Nová reklamní kampaň značky Louis Vuitton nemá ani v tomto případě jinou hvězdnou tvář, než je Michelle Williams. Čestné místo si tak mladinká blondýnka drží již třetí sezónu za sebou.

Herečku Michelle Williams si snad každý vybaví ze seriálu Dawsonův svět či z filmu Zkrocená hora. Dnes je jí sice o pár let víc, ale stále je šarmantní dívkou s přátelským úsměvem. Michelle si v dnešní době užívá na Broadwayi v inscenaci klasického muzikálu Kabaret, kterou spolurežírují Sam Mendes a Rob Marshall.

I přes pracovní povinnosti si Michelle našla čas k další spolupráci s věhlasnou značku Louis Vuitton. Reklamní kampaň, respektive její nafocení dostal na starosti Peter Lindberghem a ve své činnosti fotografa absolutně nepochybil.

MW_FDP 2_200x245_Right_BD

Peter nafotil Michelle ve smyslu rovnováhy síly a křehkosti tak, jak Michelle na své okolí působí a díky čemuž je správnou volbou pro tuto značku. V kampani tak můžete kromě krásné herečky spatřit především dvě kultovní kabelky Capucines a Lockit v nových odstínech. První verze Capucines je k mání v nebeské modré, delikátní růžové a tmavě modré s výrazně růžovým lemováním, zatímco její kolegyně Lockit přichází v béžovém a černém kabátku s lemováním z hadí kůže.

MW_FSP 1_200x245_BD

Michelle vůbec poprvé nafotila modely z kolekcí Nicolase Ghesquièra a bez povšimnutí by neměly zůstat ani hodinky Emprise.

Celá reklamní kampaň působí příjemným, intimním podzimním duchem, který nás pomalu obklopuje a krása blonďaté herečky koresponduje s čistou linií kabelek i oblečení. V tištěné podobě bude tato spolupráce k vidění během říjnových vydání světových magazínů. My vám ji představujeme již dnes.

MW_FSP 3_ 200x245_BD

Foto: Peter Lindbergh