Vezměme to od začátku a zaměřme se na herečku s porcelánovou pletí CateBlanchett, která na sebe upoutala pozornost díky outfitu panenky. Růžové plisované šaty s černým detailem doladila pomocí černých lodiček s výraznou špičkou.

Cate Blanchett

Díky sněhobílým šatům v délce pod kolena a volánkovým rukávům omládla o několik let další herečka, Maggie Gyllenhaal. Na nohy obula páskové střevíčky, do ruky vzala černé minipsaníčko se zlatými detaily a rty zahalila do rudé rtěnky.

Maggie Gyllenhaal

Královnu tohoto týdne, Diane Kruger, zastihli paparazzi hned několikrát. Jednou na letiště oblečenou do pohodového outfitu, složeného z áčkové sukně, košile, tašky a slaměného klobouky. Podruhé s dlouholetým přítelem Joshuou Jacksonem v nádherných květovaných šatech bez ramínek.

Diane Kruger a Joshua Jackson

Náramně to ale také slušelo herečce Helen Mirren, které byste její věk rozhodně nehádali. Barevné šaty ke kolenům zkombinovala s bílým sáčkem a bílými lodičkami. A během nošení nákupních tašek stíhala ještě mávat všem fotografům.

Helen Mirren

Letně naladěná byla ale také modelka Rosie Huntington-Whiteley, Rihanna okouzlila v ulicích pomocí otrhaných džín a pak také anglická zpěvačka Pixie Lott v bílých šatech zdobených rozkvetlou zahradou, kterou doplňoval pugét v její ruce.

Pixie Lott

Foto: Profimedia.cz